Bo życie zaczyna się po 40-ce!
Miałam kilka prób, bo prawdę mówiąc, chciałam sobie popatrzeć ze zwykłej ludzkiej ciekawości: jak to robią inni. Ale niestety nie przebrnęłam nawet przez kilka pierwszych minut. No cóż, jestem opornym materiałem, albo po prostu to Wy faceci jesteście wzrokowcami i lubicie sobie po prostu pooglądać, a my kobiety wolimy...........na żywo Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość