Liszaj

Kontrowersyjne tematy, o których jednak trzeba rozmawiać. Masz jakiś problem? Coś ciebie gryzie? Napisz...

Liszaj

Nieprzeczytany postautor: mariamaria » 2025-12-17, 14:06

Drogie Panie, jestem załamana po dzisiejszej wizycie u ginekologa. Mam liszaj twardzinowy. Zmiany na tyle nie spodobały się lekarce, że skierowała mnie na pobranie wycinków ze sromu do badania histopatologicznego. Termin na NFZ na wizytę kwalifikującą do zabiegu, mam na koniec stycznia. Nie będę tyle czekać. Czy któraś z Pań była w podobnej sytuacji? I może mogłaby polecić miejsce w Warszawie na wykonanie biopsji prywatnie? Będę wdzięczna za pomoc.
mariamaria
wapniak
 
Posty: 292
Rejestracja: 2017-02-01, 11:37

Re: Liszaj

Nieprzeczytany postautor: anna46 » 2025-12-17, 15:23

Miałam liszaj twardzinowy.
Pobrany był wycinek i badanie potwierdziło że to jest to.
Smarowałam 3 miesiące sterydem Dermovate od ginekologa i przeszło.Proszę się nie stresować.To nic złego
https://intimaclinic.pl/ginekologia/lec ... intymnych/
Więcej informacji na temat leczenia na tej stronie.
anna46
wapniak
 
Posty: 305
Rejestracja: 2017-01-26, 14:04
Płeć: Kobieta


Wróć do Na poważnie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość