Lidusia pisze:z powodów estetycznych
podobno jesteśmy stworzeni na podobieństwo Pana, więc chyba estetycznie

Bo życie zaczyna się po 40-ce!
| Podobne tematy | Statystyki | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Śpicie nago razem?1, 2autor: Hanna » 2011-01-30, 20:48 |
Odpowiedzi: 27 Odsłony: 7371 |
2011-02-15, 17:15 autor: czekoladka |
|
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości