Bo życie zaczyna się po 40-ce!
HHOK pisze:Czekam kiedy do RZĄDU wejdzie Partia Kobiet.... mam nadzieję, że będzie godnym przeciwnikiem bzdetnych USTAW i zadba o DOBRO KOBIET!
Kobiet jest więcej, a więc PANIE w WASZYCH głosach NASZE dobro (sic!)
HHOK pisze:J
Ulegać emocjom, podniecać się, przejmować się... warto wówczas, gdy przynosi korzyść .... w przeciwnym wypadku *GRA niewarta świeczki*
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości