
Bo życie zaczyna się po 40-ce!
ale tak sobie pomysl-to ich glupota-a moja bedzie jesli ja bede sie przejmowala cudza ......a glupia nie jestem
wiec smiej sie z tego-nawet jak musisz w zwiazku z tym robic "glupia robote"
...hehheeh dziala pod warunkiem ze nie zapomni sie powiedzie dokladnie co o tym mysle 
| Podobne tematy | Statystyki | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Medycyna estetyczna Rzeszówautor: mariamaria » 2021-08-13, 09:38 |
Odpowiedzi: 1 Odsłony: 17901 |
2021-08-13, 12:52 autor: anna46 |
|
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość