Monty Python

Czyli wszystko co na małym i dużym ekranie...

Monty Python

Nieprzeczytany postautor: Mirek » 2007-05-10, 21:35

Czy podobają Wam się filmy i serie Monty Pythonów ? Co sądzicie o takim poczuciu humoru ?
Awatar użytkownika
Mirek
wapniak
 
Posty: 103
Rejestracja: 2007-05-09, 21:31
Lokalizacja: znad morza

Nieprzeczytany postautor: Basia M. » 2007-05-11, 09:13

Monty Python...hmm...to dowcip, który bardzo lubię, nieraz bardzo wysublimowany, nieraz dosłowny, ale zawsze inteligentny, po prostu cudny, choć rzeczywiście nie dla każdego widza. No ale cóż...o gustach nie dyskutuje się, poza tym każdy ma inna percepcję. W ub. roku widziałam "Hi way", to bardzo podobne w stylu, kabaret MUMIO świetnie się sprawdził, jeszcze długo po wyjściu z kina śmialiśmy się. Muszę tu jednak dodać, że lubię takze inne, dobrze zrobione komedie w innym stylu, takie które bawią niemal od poczatku do końca, choć są w zupełnie odmiennym stylu od Monty Pythona.
Lubię takie kino, bo...sama jestem bardzo pogodna i po prostu bardzo lubie się śmiać.
Basia M.
Basia M.
wapniak
 
Posty: 2
Rejestracja: 2007-05-09, 22:31
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: wapniaczek » 2009-03-27, 11:39

No i właśnie Basiu, nie dyskutując o gustach - mnie osobiście się to nie podoba, to żart moim zdaniem bardzo kiepski.
Żal.pl
Awatar użytkownika
wapniaczek
wapniak
 
Posty: 303
Rejestracja: 2009-03-26, 21:38

Nieprzeczytany postautor: wapniaczek » 2009-03-29, 23:50

tuptuś pisze:
wapniaczek pisze:No i właśnie Basiu, nie dyskutując o gustach - mnie osobiście się to nie podoba, to żart moim zdaniem bardzo kiepski.
Żal.pl


To delikatnie powiedziane ja myślę że to nie jest śmieszne tylko głupie.


Ooo, a to jeszcze lepiej powiedziane.
Głupie, nawet jak by się chciało to można i bardziej odpowiednie słowo znaleźć, ale chyba czasu szkoda.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
wapniaczek
wapniak
 
Posty: 303
Rejestracja: 2009-03-26, 21:38

Re: Monty Python

Nieprzeczytany postautor: liplim » 2015-06-17, 11:13

Od dłuższego czasu przymierzam się do oglądnięcia.
liplim
wapniak
 
Posty: 5
Rejestracja: 2015-06-17, 11:09


Wróć do Telewizja i kino

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron