Witam

Jesteś nowy/nowa na naszym Forum? Tu możesz się przywitać. Napisz kilka słów o sobie, aby inni Użytkownicy mogli Cię poznać. :)

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-04-18, 17:34

za ladna :-P Lokata-ales ty wybredna ;) :u:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-04-18, 22:37

To kurcze kto wynosi te smieci ~-( ~-( :C:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-04-18, 22:50

chyba -sasiad:):)
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-04-18, 22:51

Grunt to dobry sasiad ;) ;)
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-04-18, 22:56

w koncu-ktos te smieci wynosic musi...a o dobrych sasiadow rudno-to trzeba o nich dbac ;) o sasiadki tez ;)
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-04-18, 23:04

a ja mam beznadziejnych sąsiadów... to mi się zdarza pierwszy i ostatni raz w życiu... :-/
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-04-18, 23:12

przykro,ale nic nie mozna pradzic-pozostaje sie tylko do nich usmiechac ;)
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-04-19, 06:57

u mnie śmieci wynosi były jak przyjdzie z wizyta ;) :-D
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-04-19, 08:21

annab pisze:u mnie śmieci wynosi były jak przyjdzie z wizyta ;) :-D


to coś często u Ciebie bywa? ;)
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-04-19, 08:25

to niezle sie urzadzilas :jupii: :k:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-04-19, 09:20

nieraz muszę sama :-D
nieraz dzieci przyjeżdżają :jupii: :jupii: :jupii:
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Agnieszka » 2008-04-19, 21:43

Lokata pisze:
Agnieszka pisze:to mialabym szanse -jakbym byla mezczyzna oczywiscie - tez nie wynosze


jesteś bez szans! za młoda... ;) :-P

:C: no wiesz ~~( nie mozna tak dyskryminowac mnie ze wzgledu na wiek ~~( :przytula:
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnieszka
wapniak
 
Posty: 1248
Rejestracja: 2007-05-14, 13:26
Lokalizacja: Bydgoszcz

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-04-20, 16:01

Ale jedynie Tobie wybaczamy te mlodosc.....
kurcze ale Boss Cie widzi!!!!Moderator jako smierc.....ale wlasciwie po przemysleniu :k: :k: nawet fajne :C:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: Agnieszka » 2008-04-20, 16:45

mi tez sie podoba :u:
fajny pomysl na podpis :C:
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnieszka
wapniak
 
Posty: 1248
Rejestracja: 2007-05-14, 13:26
Lokalizacja: Bydgoszcz

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-04-20, 17:34

obrazek - tak ładny ale jego wymowa - nie ta obcięta głowa - nie - zdecydowanie wole cieplejsze i bardziej żywe :-D :-D :-D
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia

Wróć do Centrum Powitań

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Witam

autor: arcedr » 2016-10-13, 11:23

Odpowiedzi: 1

Odsłony: 20921

2016-11-15, 23:12

autor: joskannia Wyświetl najnowszy post

witam

autor: maja » 2007-05-30, 19:33

Odpowiedzi: 4

Odsłony: 3546

2007-06-02, 14:56

autor: basiula Wyświetl najnowszy post

witam :)

autor: zielonooka » 2016-06-17, 15:41

Odpowiedzi: 1

Odsłony: 5294

2016-10-13, 11:21

autor: arcedr Wyświetl najnowszy post

Witam

autor: Vap_niaczka » 2009-03-26, 21:50

Odpowiedzi: 8

Odsłony: 4039

2009-03-28, 16:40

autor: kasta Wyświetl najnowszy post

Witam

1 ... 5, 6, 7

autor: SuperTereska » 2008-05-04, 20:57

Odpowiedzi: 99

Odsłony: 20828

2008-07-05, 08:31

autor: annab Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron