Witam

Jesteś nowy/nowa na naszym Forum? Tu możesz się przywitać. Napisz kilka słów o sobie, aby inni Użytkownicy mogli Cię poznać. :)

Witam

Nieprzeczytany postautor: Jolanta 55 » 2008-04-16, 19:30

Witam wszystkich . Jestem tu po raz pierwszy. Narazie uważnie się przyglądam ale mam nadzieję, że będę mogła z Wami porozmawiac i sympatycznie spędzic te krótkie chwile tzw. wolnego czasu, które ...udaje mi się dla siebie czasami ...wykroić.
Jolanta
Jolanta 55
wapniak
 
Posty: 12
Rejestracja: 2008-04-16, 18:35
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-04-16, 19:33

witam serdecznie i zapraszam do rozmowy z nami :-)
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Jolanta 55 » 2008-04-16, 19:35

Dzięki. Jak na razie nie bardzo wiem ...o co chodz. Ale ...niebawem wszystko sie ...wyjaśni :k:
Jolanta
Jolanta 55
wapniak
 
Posty: 12
Rejestracja: 2008-04-16, 18:35
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-04-16, 19:38

my tak sobie po prostu gadamy - nie zawsze na temat ale cóż w większości jesteśmy kobietami :-D ;) :-D
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-04-16, 19:46

Witaj Jolanta! :-) Nareszczie WARSZAWIANKA :k: :jupii:
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-04-16, 20:00

witam Jolu-to statystycznie-stolica w wiekszosci :-D
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-04-16, 20:03

Ja rowniez witam serdecznie i zapraszam do czestego bywania z nami...jest fajnie :C:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: Jolanta 55 » 2008-04-16, 20:05

Witam Was serdecznie. Dzisiaj sobie nie porozmawiam z Wami, bo musze jeszcze załatwic kilka spraw. Ale już zapraszam sie na jutro wieczorkiem. :-)
Jolanta
Jolanta 55
wapniak
 
Posty: 12
Rejestracja: 2008-04-16, 18:35
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-04-16, 20:07

kasta pisze:to statystycznie-stolica w wiekszosci

i tak powinno być! :-D
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-04-16, 20:19

moze byc i wieczorkiem.....
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-04-16, 20:19

hahaha - zależy jak na to spojrzymy jeśli wyodrębnimy stolice to reszta - to większość :-D
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-04-16, 22:45

no co i z Zielonej Wyspy jest nas dwie...czyli rownowaga :-P
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-04-17, 00:26

:-P :k: racja!
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-04-17, 11:10

ale my mamy przewagę wiekową! :-D :-P :jupii:
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-04-17, 11:50

a nam to wcale nie przeszkadza-wprost przeciwnie-to sobie miejcie na zdrowie :-D :-P :jupii:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Następna

Wróć do Centrum Powitań

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Witam :)

1, 2

autor: Boguska » 2008-04-18, 18:58

Odpowiedzi: 16

Odsłony: 7215

2008-04-20, 15:45

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Witam

autor: dunia1 » 2007-06-02, 21:31

Odpowiedzi: 7

Odsłony: 3774

2007-06-03, 15:18

autor: basiula Wyświetl najnowszy post

Witam

autor: Anna S » 2007-05-22, 22:36

Odpowiedzi: 3

Odsłony: 2941

2007-05-26, 20:14

autor: basiula Wyświetl najnowszy post

Witam

autor: Zafra22 » 2014-04-16, 13:45

Odpowiedzi: 3

Odsłony: 6249

2016-06-17, 15:30

autor: zielonooka Wyświetl najnowszy post

Witam!

1, 2

autor: Jagoda » 2013-04-20, 18:23

Odpowiedzi: 22

Odsłony: 9717

2016-06-17, 15:35

autor: zielonooka Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości