Zyczenia dla awers

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-22, 22:34

jeszcze doloze troche zyczen :C:
wlasciwie to najwazniejsze-zeby umiec zyc z nadzieja ,bo wszystko moze sie zdarzyc,zycze ci zebys tak umial i potrafil-zyc i czekiwac niespodzianek,cieszyc sie z tego co zycie niesie a zapomnial o tym-co ci sie nie udalo /to juz bylo-i nie wroci wiecej/
zycze ci-zebys nie staral sie naprawic tego co stare-ale cieszyl sie tym co nowe i niespodziewane :buzi:
:k:
100 lat :!: :!: :!: /to bardzo duuuzo czasu ...hehehehhehehe ;)
najlepszego :k: Anna Maria Elzbieta/wszystkie imiona moje wlasne-uzywam tylko jedneg-2-och wdokumentach :-P
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-22, 22:52

i dołącza się jeszcze raz do życzeń Bogumiła Zofia Barbara - też wszystkie moje osobiste - z czego używam dwóch :jupii:
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2008-05-22, 23:01

Nie pozostaje mi nic innego, jak się ...dołożyć !!!! Niestety mam tylko jedno imię!! :(
Lidka
A na drugie chciałabym mieć...........Wiosna!!! :jupii:
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-23, 00:13

Lokata pisze:Bogumiła Zofia Barbara
:jupii: :jupii: :jupii:
nawet nie jestem juz zdziwiona ;)
ze mamy po 3 imiona
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-23, 09:03

cóż, nie można żadnemu dziecku w rodzinie niczego ujmować... :jupii: :-D ;)
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-05-23, 21:24

No co ja tez mam trzy :C: Grazyna Janina Lidja :jupii: :jupii:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-23, 21:43

witaj w klubie :jupii: :jupii: :jupii: :buzi:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-05-23, 21:58

dzieki :C:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Poprzednia

Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Życzenia dla Agnieszki!

1, 2

autor: Grazia.K » 2009-01-19, 21:37

Odpowiedzi: 16

Odsłony: 10737

2011-01-23, 11:14

autor: Agnieszka Wyświetl najnowszy post

zyczenia dla Modliszki

autor: Agnieszka » 2007-06-03, 00:08

Odpowiedzi: 5

Odsłony: 3203

2007-06-03, 16:51

autor: basiula Wyświetl najnowszy post

Życzenia świąteczne

1 ... 5, 6, 7

autor: Agnieszka » 2008-12-22, 13:10

Odpowiedzi: 99

Odsłony: 29006

2011-12-24, 23:22

autor: annab Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Agnieszki

autor: Grazia.K » 2008-01-20, 00:26

Odpowiedzi: 4

Odsłony: 3489

2008-01-20, 20:38

autor: Agnieszka Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Grzesia

1 ... 7, 8, 9

autor: Grazia.K » 2008-08-12, 00:00

Odpowiedzi: 126

Odsłony: 25605

2009-08-26, 18:06

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości