zyczenia dla Bjorn

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

zyczenia dla Bjorn

Nieprzeczytany postautor: Agnieszka » 2007-06-19, 06:49

sloneczka...na codzien...spelnienia marzen..wiary w codzienne cuda ;) i wszystkiego naj..naj..oraz buziaczki..i dzieki..juz Ty bedziesz wiedzial za co ;)
Awatar użytkownika
Agnieszka
wapniak
 
Posty: 1248
Rejestracja: 2007-05-14, 13:26
Lokalizacja: Bydgoszcz

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2007-06-19, 12:14

wszystkiego-czego Sobie zyczysz,i niech sie spelni :k: ^-)
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2007-06-19, 21:56

Duzo..duzo..radosci w zyciu.Samych slonecznych dni i znalezienia ..bratniej duszy :k: :k:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn


Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Zyczenia dla Kasty-Ani

autor: Grazia.K » 2009-07-08, 22:44

Odpowiedzi: 10

Odsłony: 5869

2009-07-19, 23:51

autor: kasta Wyświetl najnowszy post

życzenia dla Roslynn

autor: annab » 2008-04-16, 19:46

Odpowiedzi: 3

Odsłony: 2507

2008-04-16, 20:50

autor: annab Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Beaty

autor: Grazia.K » 2007-06-02, 10:11

Odpowiedzi: 4

Odsłony: 4211

2007-06-02, 22:07

autor: Heniek Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Celi.

1 ... 12, 13, 14

autor: Grazia.K » 2009-01-01, 18:15

Odpowiedzi: 195

Odsłony: 28039

2011-01-16, 16:15

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Alak

1 ... 6, 7, 8

autor: annab » 2008-08-30, 08:57

Odpowiedzi: 108

Odsłony: 24160

2009-10-15, 21:45

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron