szczoteczke do zebow,ale nowoczesne srodki do plukania i usuwania kamienia...zaoszczedza mi to wizyt u dentysty/czy higienistkiBo życie zaczyna się po 40-ce!

| Podobne tematy | Statystyki | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Życzenia dla Kaji1, 2autor: awers » 2008-05-14, 04:09 |
Odpowiedzi: 26 Odsłony: 8041 |
2008-05-14, 21:53 autor: annab |
|
zyczenia dla Bjornautor: Agnieszka » 2007-06-19, 06:49 |
Odpowiedzi: 2 Odsłony: 4509 |
2007-06-19, 21:56 autor: Grazia.K |
|
życzenia dla Roslynn1, 2, 3, 4autor: Lidusia » 2008-04-16, 19:48 |
Odpowiedzi: 46 Odsłony: 17315 |
2008-07-06, 23:28 autor: Grazia.K |
|
Zyczenia dla Kasty-Aniautor: Grazia.K » 2009-07-08, 22:44 |
Odpowiedzi: 10 Odsłony: 5870 |
2009-07-19, 23:51 autor: kasta |
|
Zyczenia dla Beatyautor: Grazia.K » 2007-06-02, 10:11 |
Odpowiedzi: 4 Odsłony: 4212 |
2007-06-02, 22:07 autor: Heniek |
|
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość