Zyczenia dla Celi.

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Nieprzeczytany postautor: awers » 2009-01-10, 22:32

czyli parę urządzeń elektrycznych się znalazło....... ale takie co się wkłada to szczoteczka.....
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: annab » 2009-01-10, 22:56

wibrator -chyba wolę te całkiem naturalne - ale pewna nie jestem :-P
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2009-01-10, 23:08

;) a gdzie one sa...te naturalne :?:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: annab » 2009-01-10, 23:09

hm.......................... bywają może ~-( ~-( ~-(
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2009-01-10, 23:14

a wlasciwie to mysle ,ze wielu z panow raczej sie zachowuje jak wibratory/tu przepraszam naszego kolege/jeszcze jak przestana mowic bardziej sie upodobnia...tylko z ta roznica.... ,ze wibrator my same chowamy a panowie chowaja sie sami...lub jak kto woli znikaja ;)
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: annab » 2009-01-10, 23:21

Graziu jak zawsze zaskakuje mnie trafność twoich spostrzeżeń .............. ja ............. ech sobota wieczór same dobre myśli
bo znów mi ciśnienie podskoczy
mam się nie stresować odpoczywać i spokojnie żyć - hahahahahahahahah
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2009-01-10, 23:23

ja sie nie stresuje tylko wyciagam wnioski ;) zyciowe :cfa:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: annab » 2009-01-10, 23:24

........................................... :cfa:
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2009-01-10, 23:31

ale mysle tez ,ze i my nie podchodzimy do seksu zbyt spontanicznie jak kiedys....
i moze to jest blad....czegos oczekujemy...czegos chcemy... :->
a moze trzeba to wszystko rozgraniczyc i tyle....
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: awers » 2009-01-11, 00:12

na co chcesz seks rozgraniczyć ?
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2009-01-11, 00:57

Trzeba rozgraniczyć. Nasz seks i Wasz seks!!! A może połączyć? Kto to wie? ;)
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: annab » 2009-01-11, 01:47

ja bym chętnie rozgraniczyła tylko jeszcze nie wiem co
bo jak na razie to z łączenia mam najczęściej chandrę ~-(
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2009-01-11, 10:47

:jupii: :jupii:
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: alak » 2009-01-11, 10:50

No tak, więc trzeba ostrożnie z tym łączeniem. Zresztą łączenie i dzielenie są dobre, tylko wszystko w odpowiednim czasie ;-)
Awatar użytkownika
alak
wapniak
 
Posty: 3350
Rejestracja: 2008-04-16, 22:47
Lokalizacja: UK
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: annab » 2009-01-11, 11:10

tylko jak trafić w ten odpowiedni czas :-P
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

PoprzedniaNastępna

Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

życzenia dla Zosii

1 ... 18, 19, 20

autor: annab » 2008-05-15, 05:21

Odpowiedzi: 293

Odsłony: 38980

2008-07-08, 04:51

autor: annab Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Kaji

1, 2

autor: awers » 2008-05-14, 04:09

Odpowiedzi: 26

Odsłony: 8040

2008-05-14, 21:53

autor: annab Wyświetl najnowszy post

zyczenia dla Bjorn

autor: Agnieszka » 2007-06-19, 06:49

Odpowiedzi: 2

Odsłony: 4508

2007-06-19, 21:56

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

życzenia dla Roslynn

1, 2, 3, 4

autor: Lidusia » 2008-04-16, 19:48

Odpowiedzi: 46

Odsłony: 17314

2008-07-06, 23:28

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Kasty-Ani

autor: Grazia.K » 2009-07-08, 22:44

Odpowiedzi: 10

Odsłony: 5869

2009-07-19, 23:51

autor: kasta Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron