Zyczenia dla Celi.

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2009-01-12, 21:00

:u: :u: :u: :u:
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2009-01-12, 22:27

Kasta :buzi: jestes wyjatkiem w regule
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2009-01-12, 23:25

na tak-ale nie wiem czy w takim razie mam sie smiac czy plakac :-D :-D
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: cela » 2009-01-13, 02:00

Masz się cieszyć i nie zgłaszać żadnych uwag :buzi: ;) :C:
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie !!!!!!!
Awatar użytkownika
cela
wapniak
 
Posty: 5634
Rejestracja: 2008-04-16, 18:30
Lokalizacja: Liverpool
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2009-01-13, 11:19

heheheheheheeh ;)
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2009-01-14, 19:43

cieszyc sie ...chyba!!!!! :->
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: alak » 2009-01-14, 20:37

...i co? cieszysz się?
Awatar użytkownika
alak
wapniak
 
Posty: 3350
Rejestracja: 2008-04-16, 22:47
Lokalizacja: UK
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2009-01-15, 11:17

jakos dziwnie-niebardzo :-/ z czego niby?zamienil stryjek siekierke na kijek.....wszystko ma swoje plusy i minusy,zreszta obecnie-czekam na wiosne :jupii: :jupii: :jupii: :jupii: :jupii:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: alak » 2009-01-15, 11:30

Oj przydała by się wiosna. Póki co leje. Nie jest to jednak deszcz wiosenny ~-(
Awatar użytkownika
alak
wapniak
 
Posty: 3350
Rejestracja: 2008-04-16, 22:47
Lokalizacja: UK
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2009-01-15, 20:29

a ja wolna jak ptak
wiec problemow brak :jupii: :jupii: :jupii:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2009-01-16, 01:21

nawet rymowac zaczelas :k: :jupii: :jupii: :jupii:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: alak » 2009-01-16, 01:22

Grazia.K pisze:a ja wolna jak ptak
wiec problemow brak :jupii: :jupii: :jupii:


Tak, coś w ty jest :cfa:
Awatar użytkownika
alak
wapniak
 
Posty: 3350
Rejestracja: 2008-04-16, 22:47
Lokalizacja: UK
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: cela » 2009-01-16, 20:03

No właśnie, bo brak problemów też może być problemem ;)
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie !!!!!!!
Awatar użytkownika
cela
wapniak
 
Posty: 5634
Rejestracja: 2008-04-16, 18:30
Lokalizacja: Liverpool
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2009-01-16, 20:34

tak zle -i tak niedobrze....pozostaje byc szczesliwym i cieszyc sie z zycia-bo jest :-D :jupii: :jupii: :jupii:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2009-01-16, 21:22

wlasnie !!!!!i jak wiedziec co lepsze :-D
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

PoprzedniaNastępna

Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Życzenia dla Bossa

autor: Grazia.K » 2008-08-11, 23:57

Odpowiedzi: 8

Odsłony: 6391

2011-08-12, 17:07

autor: alak Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla barbarelki60

autor: basiula » 2007-10-30, 19:29

Odpowiedzi: 9

Odsłony: 2893

2007-10-31, 21:50

autor: Boss Wyświetl najnowszy post

życzenia dla Pitpitera

autor: Lidusia » 2008-07-04, 16:30

Odpowiedzi: 8

Odsłony: 2580

2008-07-05, 01:03

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

życzenia dla Grzesia

autor: barbarelka60 » 2007-08-08, 22:30

Odpowiedzi: 1

Odsłony: 2579

2007-10-23, 11:44

autor: Grześ Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Woman

autor: barbarelka60 » 2007-07-05, 01:17

Odpowiedzi: 1

Odsłony: 2950

2007-07-05, 01:36

autor: kasta Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron