Zyczenia dla Celi.

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Nieprzeczytany postautor: cela » 2010-01-05, 19:46

Dziewczynki Moje Kochane - nie jest najgorzej :jupii: :jupii: :jupii:
Pamiętam, że kiedy kończyłam czterdziestkę czułam się dużo starzej niż teraz :-P
A potem znowu miałam lat dziewiętnaście aż .................. do ubiegłego tygodnia, ech samo życie :-D
A poza tym, czasami mało pamiętam. Kiedyś zapomnę, że mam sklerozę, hahaha :ooo:
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie !!!!!!!
Awatar użytkownika
cela
wapniak
 
Posty: 5634
Rejestracja: 2008-04-16, 18:30
Lokalizacja: Liverpool
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2010-01-05, 20:31

ooooooooo i tak tez mozna zapomniec ,ze sie zapomnialo ;)
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2010-01-05, 20:52

A co się stało tydzień temu?
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: cela » 2010-01-05, 20:57

W ubiegłym tygodniu przypomniałam sobie o swoich urodzinach %-) czyli wieku autentycznym, a nie wyimaginowanym :-P
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie !!!!!!!
Awatar użytkownika
cela
wapniak
 
Posty: 5634
Rejestracja: 2008-04-16, 18:30
Lokalizacja: Liverpool
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2010-01-05, 21:01

Daj spokój!!! Przecież to niczego nie zmienia!!! :k:
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2010-01-06, 01:49

ehhehehe racja-wlasciwie-szczesliwi czasu nie licza...tak jakos dziwnie biegnie-nawet rudnozauwazyc i zliczyc ile to juz lat :-P :-D
a zrszta-niby po co liczyc?
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2010-01-06, 16:50

ja tez juz nie licze ;)
raz czuje sie mlodo,raz jak staruszka...a co !!! i tak to niczego nie zmienia :C:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2011-01-02, 21:15

Droga Celu!!!!!
w Dniu Twoich Urodzin
zycze Ci:
Aby niebo nad Toba bylo zawsze bezchmurne,
Slonce zolte i promienne
Trawa zielona i pachnaca...
Aby dla Ciebie zawsze byla wiosna ......
Radosci i spelnienia marzen :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2011-01-03, 13:34

Celu-wszystkiego czego sobie tylko zazyczysz :buzi: :buzi: :buzi: :buzi:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2011-01-04, 08:40

I ja dorzucam życzenia szczere!! Zdrowia!! Radości!! :buzi:
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: cela » 2011-01-04, 20:38

Dziękuję Wam baaaaaaardzo serdecznie :u: :buzi:
W nową pięćdziesiątkę weszłam z kompletem zmian ;)
Na początek przeprowadzka, na razie do mniejszego mieszkania, ale na tym samym osiedlu. Mniejsze mieszkanie, mniejszy czynsz i mniej sprzątania, hahaha. Marzenia się spełniają :jupii: :jupii: :jupii:
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie !!!!!!!
Awatar użytkownika
cela
wapniak
 
Posty: 5634
Rejestracja: 2008-04-16, 18:30
Lokalizacja: Liverpool
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2011-01-05, 00:44

to gratulacje :jupii: :buzi:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: annab » 2011-01-07, 20:30

ja też najlepsze życzenia :)

ja dopiero od dawna pierwszy raz w tym roku włączyłam komputer :)
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2011-01-09, 00:26

czyli zmiany ...zmiany ;)
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: cela » 2011-01-13, 19:38

Dzięki, dzięki, dzięki :u: :buzi: :C:
Mam sympatyczne mieszkanko i........jeszcze sympatyczniejsze koleżanki - Wapniaczki :jupii:
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie !!!!!!!
Awatar użytkownika
cela
wapniak
 
Posty: 5634
Rejestracja: 2008-04-16, 18:30
Lokalizacja: Liverpool
Płeć: Kobieta

PoprzedniaNastępna

Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Życzenia dla Zaniekochanej

autor: kasta » 2007-06-12, 10:11

Odpowiedzi: 2

Odsłony: 2472

2007-06-24, 22:52

autor: Lokata Wyświetl najnowszy post

ZYCZENIA DLA LWOW!!!!!

autor: Grazia.K » 2009-08-12, 20:36

Odpowiedzi: 14

Odsłony: 6894

2009-08-16, 14:53

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

życzenia dla Roslynn

autor: annab » 2008-04-16, 19:46

Odpowiedzi: 3

Odsłony: 2507

2008-04-16, 20:50

autor: annab Wyświetl najnowszy post

zyczenia dla Modliszki

autor: Agnieszka » 2007-06-03, 00:08

Odpowiedzi: 5

Odsłony: 3206

2007-06-03, 16:51

autor: basiula Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Agnieszki!

1, 2

autor: Grazia.K » 2009-01-19, 21:37

Odpowiedzi: 16

Odsłony: 10749

2011-01-23, 11:14

autor: Agnieszka Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron