Zyczenia dla Celi.

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Nieprzeczytany postautor: annab » 2009-01-05, 19:48

no cóż jakoś przeżyję
znów kilka spraw odłożę na później - (czytaj w nieskończoność )
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2009-01-05, 19:56

Aniu, jesteś niesamowita!!!! :buzi:
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: annab » 2009-01-05, 21:08

samo życie wczoraj płakałam cały dzień
a dziś trzeba żyć - nie ma rady i był to całkiem miły dzień :jupii: :jupii:
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2009-01-05, 21:16

Dzisiejszy dzień raczej miły nie był. Wizyta u ortodonty(córka ma aparat) zabrała nam chyba ze 3 godziny!!! Potem szybkie, ostatnie zakupy. Pakowanie tego, o czym wczoraj zapomniałyśmy. Smutna rozmowa, bo obie będziemy tęskniły i zebrało się nam na czułości.
Jutro będzie lepiej!!
Aniu, jest w Tobie tyle siły, że największego siłacza pokonałabyś jednym palcem!!
Wysyłam same dobre myśli. Kochana jesteś!!! :buzi:
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: annab » 2009-01-05, 21:31

ja wiem jak ciężko jak dziecko wyjeżdża pamiętam ich pierwsze obozy żeglarskie kiedy jeszcze telefon komórkowy był marzeniem
pamiętam jak Marcin wyjeżdżał do Turcji na studia na całe pól roku i jak go jeszcze namawiałam żeby został miesiąc dłużej i jeździł i zwiedzał choć tęskniłam szalenie
i potem nagle w jednym czasie rozwód wyjazd Tomka do Londynu Marcina do Krakowa wyprowadzka męża i nagle zostałam sama
płakałam a potem zrozumiałam że to cudownie że chłopcy są samodzielni że chcą po swojemu zdobywać wiedzę i świat - zrozumiałam że tak jest najlepiej i nie ma znaczenia jak bardzo tęsknię bo kiedy oni są szczęśliwi ja też

to tylko 11 dni dasz radę - przecież ją kochasz
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2009-01-05, 21:39

Coraz bardziej boję się, że i moje dziecko zechce wyfrunąć na studia gdzie w świat.
Wiem ,że zaakceptować to trzeba będzie. Wiem, że szczęście mojej córki, będzie też moim.
Tęsknota zaś towarzyszy rozstaniu.
Nauczę się czekać.
Ty to przeżyłaś, to i ja dam radę!!! ;-)
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: alak » 2009-01-05, 21:42

Wszystkie damy radę, będzie dobrze :k:
Awatar użytkownika
alak
wapniak
 
Posty: 3350
Rejestracja: 2008-04-16, 22:47
Lokalizacja: UK
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: annab » 2009-01-05, 21:43

dasz
początki są trudne
przyzwyczajaj się teraz
zobacz jakie cudowne będzie miała ferie - ciesz się :buzi: :buzi:
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2009-01-05, 21:50

kiedy ja wyjechalam do Londynu myslalam ,ze oszaleje ,tak tesknilam...
ale zycie jest czasami takie a nie inne i kiedys przychodzi czas na rozstania...a czasami nalezy pozegnac dziecko na dlugo...kiedys i one zaczynaja zyc wlasne zycie
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2009-01-05, 22:46

bolesne...ale takie zycie,za to jaka radosc ze spotkan :jupii: :jupii: :jupii:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2009-01-05, 22:49

Wiecie, że my tu dywagujemy w temacie: życzenia dla Celi???
Ciekawe, co Cela na to???
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: annab » 2009-01-05, 22:53

wszystko przed nią :-D
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2009-01-05, 22:54

Będzie musiała nas przenieść......chyba....heheheheheh
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: alak » 2009-01-06, 00:08

Machnęła, pewnie, już ręką. Boss kiedyś próbował tu wszystko uporządkować, ale nie dało się :C: Poza tym, przecież jesteśmy u Celi na urodzinach. A na takiej imprezie to o wszystkim sie gada, nie tylko wznosi toasty, no nie?
Awatar użytkownika
alak
wapniak
 
Posty: 3350
Rejestracja: 2008-04-16, 22:47
Lokalizacja: UK
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2009-01-06, 01:15

racja :jupii:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Życzenia dla Agnieszki!

1, 2

autor: Grazia.K » 2009-01-19, 21:37

Odpowiedzi: 16

Odsłony: 10749

2011-01-23, 11:14

autor: Agnieszka Wyświetl najnowszy post

zyczenia dla Modliszki

autor: Agnieszka » 2007-06-03, 00:08

Odpowiedzi: 5

Odsłony: 3206

2007-06-03, 16:51

autor: basiula Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Alak

1 ... 6, 7, 8

autor: annab » 2008-08-30, 08:57

Odpowiedzi: 108

Odsłony: 24168

2009-10-15, 21:45

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Agnieszki

autor: Grazia.K » 2008-01-20, 00:26

Odpowiedzi: 4

Odsłony: 3489

2008-01-20, 20:38

autor: Agnieszka Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Bossa

autor: Grazia.K » 2008-08-11, 23:57

Odpowiedzi: 8

Odsłony: 6391

2011-08-12, 17:07

autor: alak Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron