Życzenia dla Chudego

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-05-14, 21:48

głodnemu chleb na myśli :-P
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-05-14, 21:49

a łono kobiece jest jakieś nienaturalne ??
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-05-14, 21:49

nie chleb..... tylko bułeczka :) :) :)
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-05-14, 21:50

owszem jest ,ale raczej jak wspomniales nie do odpoczynku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-05-14, 21:52

hm..... jeśli to jest przyjemność - to jest to jakaś forma relaksu - relaks jest odpoczynkiem :-P
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-14, 21:54

awers pisze:dzień będę znów miał w trasie.... jutro warszawkę muszę odwiedzić.... to nie odpocznę duzo.... więc noc jest przyjemniejsza....


ooo...wybierasz się na moje Imieniny??? :jupii:
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-05-14, 21:55

a wyprawiasz tam gdzie jadę ??
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2008-05-14, 21:55

Lokato, placki gotowe?
Może i my się na Twoje imieniny wybierzemy? ;)
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-14, 21:56

podobno jedziesz do Warszawy? :-D a ja mieszkam w sercu stolicy :jupii:
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-05-14, 22:00

oooooooooooooo Lokato moze Awers rzuci jakims bukietem kwiatow.....no bo jak to byc w Warszawie i...............nic ;)
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2008-05-14, 22:01

Ciekawa jestem, co dziś Awers będzie oglądał?
Czuję, że zaraz nam powie!!! ;)
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-14, 22:01

Grazia.K pisze:oooooooooooooo Lokato moze Awers rzuci jakims bukietem kwiatow.....no bo jak to byc w Warszawie i...............nic ;)


coś Ty Graziu??? FACET bukietem by rzucał??? :-D ;-)
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-05-14, 22:06

a moze jeszcze kiedys ktos nas zaskoczy ;-) :!:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-14, 22:07

Grazia.K pisze:a moze jeszcze kiedys ktos nas zaskoczy ;-) :!:


pewnie tak - NAS RZUCI :-D
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-05-14, 22:08

albo W NAS :-D
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

PoprzedniaNastępna

Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

życzenia dla Roslynn

1, 2, 3, 4

autor: Lidusia » 2008-04-16, 19:48

Odpowiedzi: 46

Odsłony: 17315

2008-07-06, 23:28

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Kasty-Ani

autor: Grazia.K » 2009-07-08, 22:44

Odpowiedzi: 10

Odsłony: 5870

2009-07-19, 23:51

autor: kasta Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Beaty

autor: Grazia.K » 2007-06-02, 10:11

Odpowiedzi: 4

Odsłony: 4212

2007-06-02, 22:07

autor: Heniek Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Celi.

1 ... 12, 13, 14

autor: Grazia.K » 2009-01-01, 18:15

Odpowiedzi: 195

Odsłony: 28054

2011-01-16, 16:15

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Jo-anny

autor: annab » 2008-02-08, 12:19

Odpowiedzi: 6

Odsłony: 2884

2008-02-09, 20:02

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron