Życzenia dla Chudego

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-14, 22:09

....i raczej kamieniem albo kieliszkiem niż kwiatkiem :-D :-D :-D
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-05-14, 22:10

ewentualnie kwiatem doniczkowym...
Awers poszedl spac ;) :!:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-14, 22:17

Grazia.K pisze:Awers poszedl spac


Ooooo, a skąd wiesz? ;)
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-05-14, 22:26

po pierwsze..... kwiatami się nie rzuca.... nawet doniczkowymi....

po drugie..... żeby wręczyć jakiekolwiek trzeba tą osobę spotkać.....

po trzecie.... nigdzie nie idę....

po czwarte..... czytam co piszecie.....
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-14, 22:26

awers pisze:po czwarte..... czytam co piszecie.....


a ładnie się tak ukrywać i zaczajać? :-D
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-05-14, 22:28

wcale się nie ukrywam..... widać, że jestem zalogowany na forum.....
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-14, 22:29

awers pisze:wcale się nie ukrywam..... widać, że jestem zalogowany na forum.....


poddaję się, zabrakło mi konceptu :-D :-D :-P
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: alak » 2008-05-14, 22:30

Nie męczcie, go tak panie, bo naprawdę ucieknie. Ja to Tobie awers współczuję. Nie mogłabym być na Twoim miejscu.
Awatar użytkownika
alak
wapniak
 
Posty: 3350
Rejestracja: 2008-04-16, 22:47
Lokalizacja: UK
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-05-14, 22:31

alak pisze:Nie mogłabym być na Twoim miejscu.


Na moim czy ze mną ???
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-14, 22:32

alak pisze:. Nie mogłabym być na Twoim miejscu.


i to Ci nie grozi z pewnością! :-D :-D
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: alak » 2008-05-14, 22:32

Z Tobą to nie wiem, ale na Twoim - nie :-)
Awatar użytkownika
alak
wapniak
 
Posty: 3350
Rejestracja: 2008-04-16, 22:47
Lokalizacja: UK
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-05-14, 22:33

nie jest tak źle........
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-14, 22:34

skasowałam , bo napisałam bzdurę :-D :-D
Ostatnio zmieniony 2008-05-14, 22:36 przez Lokata, łącznie zmieniany 1 raz
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: alak » 2008-05-14, 22:34

no to mnie pocieszyłeś :jupii:
Awatar użytkownika
alak
wapniak
 
Posty: 3350
Rejestracja: 2008-04-16, 22:47
Lokalizacja: UK
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: alak » 2008-05-14, 22:35

Lokata pisze:
alak pisze:Z Tobą to nie wiem, ale na Twoim - nie :-)


nie rozumiem :| "co poeta chciał przez to powiedzieć"?? ;)
:
:C:
Awatar użytkownika
alak
wapniak
 
Posty: 3350
Rejestracja: 2008-04-16, 22:47
Lokalizacja: UK
Płeć: Kobieta

PoprzedniaNastępna

Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Życzenia dla Grzesia

1 ... 7, 8, 9

autor: Grazia.K » 2008-08-12, 00:00

Odpowiedzi: 126

Odsłony: 25633

2009-08-26, 18:06

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla barbarelki60

autor: basiula » 2007-10-30, 19:29

Odpowiedzi: 9

Odsłony: 2893

2007-10-31, 21:50

autor: Boss Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Annab

1, 2, 3

autor: Grazia.K » 2008-07-05, 01:24

Odpowiedzi: 35

Odsłony: 18055

2011-07-07, 06:14

autor: annab Wyświetl najnowszy post

życzenia dla Grzesia

autor: barbarelka60 » 2007-08-08, 22:30

Odpowiedzi: 1

Odsłony: 2579

2007-10-23, 11:44

autor: Grześ Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Grazi

1, 2, 3

autor: Lidusia » 2008-06-24, 00:41

Odpowiedzi: 35

Odsłony: 7785

2008-06-27, 19:13

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron