Życzenia dla Jo-anny

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Życzenia dla Jo-anny

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-02-08, 12:19

Dziś obchodzisz ważny dzień, więc niech ziści Ci się sen, w którym spełniasz swe marzenia, a los piasek w złoto zmienia. Mnóstwo radości, słodkiej miłości, pełnego szczęścia i wiecznej młodości. :C:
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-02-08, 15:59

slonca,masazysty ;) ,relaksu-ile sie da,podjazdow dla wozkow-wszedzie gdzie pojdziecie,i pogodnych i zyczliwych ludzi wokol Ciebie :buzi:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-02-08, 19:01

Przyłączam się do życzeń z ogromną serdecznością :-) :k: :buzi:
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-02-08, 22:31

i ja rowniez zycze samych wesolosci w zyciu i oby otaczali Cie jedynie sami przyjazni ludzie
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: jo-anna » 2008-02-09, 01:29

A ja balowałam cały wieczór i nie wiedzialam że tu czeka na mnie tyle miłych życzeń.
Dzieki wszystkim za dobre słowo.
Sobie życze żeby spełniły sie Wasze życzenia :buzi: :buzi: :buzi: :buzi:
spokoju, radości
uśmiechu, miłości
i aby codziennie z rana
była przy tobie
osoba kochana
Awatar użytkownika
jo-anna
wapniak
 
Posty: 240
Rejestracja: 2007-06-16, 17:55

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-02-09, 01:38

nawzajem :buzi: :buzi: :buzi: :-D
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-02-09, 20:02

:u: :u: :u: :u:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn


Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Anny, Aneczki, Andzie, Anule, Hanki....

1, 2

autor: Lidusia » 2009-07-26, 01:02

Odpowiedzi: 17

Odsłony: 5683

2009-07-29, 17:07

autor: annab Wyświetl najnowszy post

zyczenia dla Modliszki

autor: Agnieszka » 2007-06-03, 00:08

Odpowiedzi: 5

Odsłony: 3206

2007-06-03, 16:51

autor: basiula Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Agnieszki!

1, 2

autor: Grazia.K » 2009-01-19, 21:37

Odpowiedzi: 16

Odsłony: 10748

2011-01-23, 11:14

autor: Agnieszka Wyświetl najnowszy post

Życzenia świąteczne

1 ... 5, 6, 7

autor: Agnieszka » 2008-12-22, 13:10

Odpowiedzi: 99

Odsłony: 29031

2011-12-24, 23:22

autor: annab Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Agnieszki

autor: Grazia.K » 2008-01-20, 00:26

Odpowiedzi: 4

Odsłony: 3489

2008-01-20, 20:38

autor: Agnieszka Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron