alak pisze:Agnieszka pisze:bede ...ale dopiero od sobotybo wtedy zaczynam urlop
To pogoda by Ci się przydałaMiejmy nadzieję, że będzie
ooooo tak....
pogoda...
morze...
hulanki i swawole...
juz sie nie moge doczekac

Bo życie zaczyna się po 40-ce!
alak pisze:Agnieszka pisze:bede ...ale dopiero od sobotybo wtedy zaczynam urlop
To pogoda by Ci się przydałaMiejmy nadzieję, że będzie




| Podobne tematy | Statystyki | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Życzenia dla Grzesia1 ... 7, 8, 9autor: Grazia.K » 2008-08-12, 00:00 |
Odpowiedzi: 126 Odsłony: 25627 |
2009-08-26, 18:06 autor: Grazia.K |
|
Życzenia dla barbarelki60autor: basiula » 2007-10-30, 19:29 |
Odpowiedzi: 9 Odsłony: 2891 |
2007-10-31, 21:50 autor: Boss |
|
Zyczenia dla Annab1, 2, 3autor: Grazia.K » 2008-07-05, 01:24 |
Odpowiedzi: 35 Odsłony: 18053 |
2011-07-07, 06:14 autor: annab |
|
życzenia dla Grzesiaautor: barbarelka60 » 2007-08-08, 22:30 |
Odpowiedzi: 1 Odsłony: 2579 |
2007-10-23, 11:44 autor: Grześ |
|
Życzenia dla Grazi1, 2, 3autor: Lidusia » 2008-06-24, 00:41 |
Odpowiedzi: 35 Odsłony: 7784 |
2008-06-27, 19:13 autor: Grazia.K |
|
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości