Życzenia dla Mirka.

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Nieprzeczytany postautor: barbarelka60 » 2007-07-05, 01:15

Sto lat ,sto lat............. Taki kwiat bardzo wg mnie do Ciebie pasuje(patrz foto Mirek)
Byli tacy co rodzili się
Byli tacy co umierali
Byli też i tacy,którym to było mało.
barbarelka60
wapniak
 
Posty: 182
Rejestracja: 2007-06-02, 19:18
Lokalizacja: śląskie

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2007-07-05, 19:09

Rozsądku w życiu, umiaru w piciu. Dobrego zdrowia, pieniędzy mrowia. Ciągłej radości, szczęścia w miłości. Wspaniałej pracy, wysokiej płacy. Pomysłów wielu, dojścia do celu. Rekordów bicia i 100 lat życia. :k:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa


Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Zyczenia dla awers

1, 2

autor: SuperTereska » 2008-05-22, 00:42

Odpowiedzi: 22

Odsłony: 7367

2008-05-23, 21:58

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Chudego

1 ... 4, 5, 6

autor: alak » 2008-05-14, 07:55

Odpowiedzi: 89

Odsłony: 13237

2008-05-17, 22:14

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

zyczenia dla Bjorn

autor: Agnieszka » 2007-06-19, 06:49

Odpowiedzi: 2

Odsłony: 4509

2007-06-19, 21:56

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Kasty-Ani

autor: Grazia.K » 2009-07-08, 22:44

Odpowiedzi: 10

Odsłony: 5870

2009-07-19, 23:51

autor: kasta Wyświetl najnowszy post

życzenia dla Roslynn

autor: annab » 2008-04-16, 19:46

Odpowiedzi: 3

Odsłony: 2508

2008-04-16, 20:50

autor: annab Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron