życzenia dla Roslynn

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-07-03, 17:44

jakbym jadła samo mięso to bym szybko schudła .................. :-D
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-07-03, 19:03

pech-ja tez jestem zdecydowanie-miesozerna,ale jakos moze wystarczy dla wszystkich ;)
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-07-03, 19:11

ja bez mięsa spokojnie możecie moja porcję :-D

właśnie
przeglądałam zamrażarkę możemy zrobić mięsożerną imprezę ;)
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-07-03, 20:09

samo mięso w niej trzymasz??
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-07-03, 20:20

i truskawki :-P
rybę dla kota

takie uzależnienie - przyjeżdzaja chłopcy kupuję mięso - oni nie zjedzą ja też nie ląduje w zamrażarce i tak za każdym razem
a raz za coś płacono mi w naturze - hahahaha- królikami - i tez biedactwa spokojnie tam leżą :-D
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-07-03, 22:04

a ja mieszanie ...i to i to :k:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-07-04, 01:00

kroliki w potrawce-mniam :jupii: :jupii:
albo przerobione na pasztet domowej roboty-bajka ;) :-D
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Roslynn » 2008-07-04, 07:57

Zajączek lepszy, ale dawno już nie jadłam. Lubię ciemne mięsko b)
Awatar użytkownika
Roslynn
wapniak
 
Posty: 85
Rejestracja: 2008-03-12, 11:06

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-07-04, 09:51

biedne żywe mięska! :-D ~-(
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-07-04, 18:23

wyjmij je z lodówki to same po jakimś czasie dostaną nóżek i pojdą......
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-07-04, 18:47

makabryczne :-P
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-07-04, 19:44

oj.... tylko zyciowe....
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-07-04, 21:04

poleżą spokojnie w zamrażarce
w końcu :-D znajdzie się chętny aby zjeść je na kolację :-P
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2008-07-04, 22:46

annab pisze:poleżą spokojnie w zamrażarce

A zimą powiszą na balkonie. Wszystko po to, by skruszało mięso. :-(
Nie lubię ani królików, ani zajęcy, tym bardziej w potrawce!!! Fuj!!! ;)
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-07-05, 00:17

hehehehhehe-dobrze :!: :k:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

życzenia dla Roslynn

autor: annab » 2008-04-16, 19:46

Odpowiedzi: 3

Odsłony: 2504

2008-04-16, 20:50

autor: annab Wyświetl najnowszy post

Grazia.K. - życzenia

autor: Agnieszka » 2007-06-24, 02:04

Odpowiedzi: 4

Odsłony: 2441

2007-06-24, 22:51

autor: Lokata Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Kaji

1, 2

autor: awers » 2008-05-14, 04:09

Odpowiedzi: 26

Odsłony: 8034

2008-05-14, 21:53

autor: annab Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Zaniekochanej

autor: kasta » 2007-06-12, 10:11

Odpowiedzi: 2

Odsłony: 2472

2007-06-24, 22:52

autor: Lokata Wyświetl najnowszy post

ZYCZENIA DLA LWOW!!!!!

autor: Grazia.K » 2009-08-12, 20:36

Odpowiedzi: 14

Odsłony: 6891

2009-08-16, 14:53

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron