życzenia dla Zosii

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-05-24, 00:51

:u: :u: :u:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-24, 07:56

dzięki Kasta :u: :buzi:
tak własnie zaczyna być - dwie struny brzmią jednym głosem,
tylko dlaczego jest we mnie tyle niepokoju? :cfa:
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-24, 09:28

hmmm,to niepokj-czekiwania/Penelopa z ciebie mizerna ;) :k:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-24, 09:31

kasta pisze:hmmm,to niepokj-czekiwania/Penelopa z ciebie mizerna ;) :k:


Penelopa? o, na pewno nie! ale prócz niepokoju oczekiwania jest we mnie sto tysięcy innych, a przede wszystkim pytanie: czy naprawdę tego chcę? :cfa:
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-24, 09:38

najpierw bierz-a pozniej sie zastanawiaj co z tym zrobic ;) a zrobisz-co zechcesz :-D
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-24, 09:43

kasta pisze:najpierw bierz-a pozniej sie zastanawiaj co z tym zrobic ;) a zrobisz-co zechcesz :-D

święte słowa :k: tylko jak je przekuć w czyn i wyciszyś myśli niechciane? ale poetycko :-D :-D :-D
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-24, 10:00

PISZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :u: :u: :u:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-24, 10:25

kasta pisze:PISZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :u: :u: :u:


no przecież nie mogę :-D bo kiedy pisze to szaleją jeszcze bardziej :-D
więc albo...albo...
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-24, 10:28

tak zle i tak niedobrze :ooo:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-24, 10:31

obawiam się, że moim przeznaczeniem jest: żyć w niepokoju i niepewności i dobijać sie do zamkniętych drzwi...a kiedy zostają otwarte - uciekać gdzie pieprz rośnie... (a gdzie rośnie, żebym wiedziała dokąd wiać?) :-D
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-24, 10:32

poplatane mysli
slowa ktore niechca przcisnac sie przez gardlo
jak ptaki w klatce szukajace nieba
jak ze splatanych uczuc
ulozyc celtycki wezel
symbol tego co wieczne
milosc

:-P
PISZ!poslchaj tego co masz w srodku-zobacz jakie slowa masz w glowie i wklep w kaciku-moje wiersze.....
:jupii: :jupii: :jupii:
a my bedziemy czytac-i wszyscy beda szczesliwi :k: :k: :k: a ty-troche "lzejsza" ;)
Ostatnio zmieniony 2008-05-24, 10:35 przez kasta, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-24, 10:34

TO NAPRAWDĘ TY UŁOŻYŁAŚ??? ~-(
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-24, 10:36

wlasnie pzed chwila-w tensposob jaki-dopisalam ;)
to latwe=PISZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-24, 10:38

to ja zwijam swój kącik, bo żadna ze mnie poetka! :-( :-( :-(
:u: :u: :u: :k: to dla Ciebie :-)
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-24, 10:41

nie przesadzaj-i nic nie zwijaj=mamy to samo-to rodzinne
poetka z ciebie bardzo dobra
i chyba nam tego nie zrobsz :!:


hehehehe-zreszta ty nie potrafisz -przestac pisac..... :k: :-D
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Życzenia dla Grzesia

1 ... 7, 8, 9

autor: Grazia.K » 2008-08-12, 00:00

Odpowiedzi: 126

Odsłony: 25633

2009-08-26, 18:06

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla barbarelki60

autor: basiula » 2007-10-30, 19:29

Odpowiedzi: 9

Odsłony: 2893

2007-10-31, 21:50

autor: Boss Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Annab

1, 2, 3

autor: Grazia.K » 2008-07-05, 01:24

Odpowiedzi: 35

Odsłony: 18055

2011-07-07, 06:14

autor: annab Wyświetl najnowszy post

życzenia dla Grzesia

autor: barbarelka60 » 2007-08-08, 22:30

Odpowiedzi: 1

Odsłony: 2579

2007-10-23, 11:44

autor: Grześ Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Grazi

1, 2, 3

autor: Lidusia » 2008-06-24, 00:41

Odpowiedzi: 35

Odsłony: 7785

2008-06-27, 19:13

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron