życzenia dla Zosii

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-24, 10:42

a kto powiedzial, że przestaję? :-D piszę tylko od tego momentu sie nie chwalę... :cfa:
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-24, 10:46

i co z tego-INNI cie chwalic beda :jupii: :jupii: :jupii: :u: :u: :u:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-24, 10:47

w szufladzie jeszcze mam trochę miejsca... :cfa:
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-24, 11:06

bez przesady-mnie sie podobaja
sa zrozumiale
oddaja doskonale nastroje i uczucia
rym /lub bezrym rowniwe udany
slowa doskonale :-D

twoje wiersze-sie "dzieja"
a nie tylko sie je czyta :C:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-05-24, 12:45

Pieprz czarny

Wywodzi się z Azji, dziś uprawiany w strefie klimatów zwrotnikowych dla owoców (pestkowców), z których otrzymuje się znany nam pieprz przyprawowy.

to na zwrotnik......
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-24, 13:40

awers pisze:to na zwrotnik......


dziękiki awers :u:
widzę, że namiary dokładne, tak chętnie byś się mnie pozbył?? ~-(
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-05-24, 15:13

oj.... chętnie bym na zwrotnik z Tobą się udał :)
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-24, 16:24

awers pisze:oj.... chętnie bym na zwrotnik z Tobą się udał :)


oj coś mi się wydaje, że beze mnie równie chętnie! :-P
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-05-24, 18:20

grunt, że na zwrotnik jakiś a nie na zwrotnicę......
Ostatnio zmieniony 2008-05-24, 18:33 przez awers, łącznie zmieniany 1 raz
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2008-05-24, 18:32

grun, że na zwrotnik jakiś a nie na zwrotnicę......

Ależ możecie zabrać mnie ze sobą, zawsze tę zwrotnicę ustawię właściwie i na zwrotnik któryś dotrzemy!!! :jupii:
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-05-24, 18:33

no proszę.... już wyjazd w trójkącie się szykuje.....
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2008-05-24, 18:53

W jakim trójkącie??? Przecież nie napisałam, kogo ja!!! zabiorę z sobą!!! :jupii:
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-05-24, 18:57

Lidusia pisze:Ależ możecie zabrać mnie ze sobą


to Ty byś była tą trzecią do trójkąta
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-24, 19:16

ja się na żadne trójkąty nie piszę! :-D a jeśli już to w odwrotnej konfiguracji... ja + 2 :jupii: :-P
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-24, 19:17

hehehe trojkat bermudzki-podoba misie


aziemia jes okragla-towpadnijcie po drodze heheheheheheh :k:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Życzenia świąteczne

1 ... 5, 6, 7

autor: Agnieszka » 2008-12-22, 13:10

Odpowiedzi: 99

Odsłony: 29035

2011-12-24, 23:22

autor: annab Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Agnieszki

autor: Grazia.K » 2008-01-20, 00:26

Odpowiedzi: 4

Odsłony: 3489

2008-01-20, 20:38

autor: Agnieszka Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Grzesia

1 ... 7, 8, 9

autor: Grazia.K » 2008-08-12, 00:00

Odpowiedzi: 126

Odsłony: 25633

2009-08-26, 18:06

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla barbarelki60

autor: basiula » 2007-10-30, 19:29

Odpowiedzi: 9

Odsłony: 2893

2007-10-31, 21:50

autor: Boss Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Annab

1, 2, 3

autor: Grazia.K » 2008-07-05, 01:24

Odpowiedzi: 35

Odsłony: 18055

2011-07-07, 06:14

autor: annab Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron