życzenia dla Zosii

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-24, 19:19

kasta pisze:hehehe trojkat bermudzki-podoba misie


aziemia jes okragla-towpadnijcie po drodze heheheheheheh :k:


jak wpadniemy w bermudzki, to już nigdzie indziej niestety! ;) ~~(
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-24, 19:22

to uwazajcie po drodze
Ostatnio zmieniony 2008-05-24, 19:24 przez kasta, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-24, 19:24

kasta pisze:to uwazajcie po drodze

na bermudzki nie ma mocnych! :-D
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-24, 19:29

w takim razie-bermudzki-odpada :!?:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-05-24, 19:54

Lokata..... czyli taki trójkąt o jakim marzysz jeszcze przed Tobą.......
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-24, 21:13

awers pisze:Lokata..... czyli taki trójkąt o jakim marzysz jeszcze przed Tobą.......


dobrze, że uważasz, że wogóle jeszcze coś przede mną... :-D
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-05-24, 21:22

Lokatko... wszystko przed nami..... mamy dopiero ...naście lat.....
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-24, 21:47

awers pisze:Lokatko... wszystko przed nami..... mamy dopiero ...naście lat.....


o, Boże! to już taki regres... :-D
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-05-24, 21:48

a co ??? chcesz mieć już ponad 100
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-24, 21:51

chcę tyle ile mam :jupii: ani więcej ani mniej - i tak czuję się młodo (jak na swoje lata :-D ;) )
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-05-24, 21:59

i dobrze.... :) :)
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-24, 22:03

ale -spolegliwy ,na wszystkoma jedna odpowiedz-i dobrze :-D
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-24, 22:10

niespotykanie spokojny człowiek :-D :jupii:
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-05-24, 22:13

a jaki mam być....... agresywny ???
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-24, 22:15

a broń Boże :-) lubimy sobie używać do woli na spokojnych facetach ;) :jupii:
i proszę bez żadnych kosmatych myśli... ;)
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

PoprzedniaNastępna

Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Zyczenia dla awers

1, 2

autor: SuperTereska » 2008-05-22, 00:42

Odpowiedzi: 22

Odsłony: 7367

2008-05-23, 21:58

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Kaji

1, 2

autor: awers » 2008-05-14, 04:09

Odpowiedzi: 26

Odsłony: 8041

2008-05-14, 21:53

autor: annab Wyświetl najnowszy post

zyczenia dla Bjorn

autor: Agnieszka » 2007-06-19, 06:49

Odpowiedzi: 2

Odsłony: 4509

2007-06-19, 21:56

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

życzenia dla Roslynn

1, 2, 3, 4

autor: Lidusia » 2008-04-16, 19:48

Odpowiedzi: 46

Odsłony: 17315

2008-07-06, 23:28

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Kasty-Ani

autor: Grazia.K » 2009-07-08, 22:44

Odpowiedzi: 10

Odsłony: 5870

2009-07-19, 23:51

autor: kasta Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron