życzenia dla Zosii

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-06-03, 23:01

kasta pisze:ps.prezentow sie nie wyrzuca...hehehehhehehe


a czy ja jakis prezent wyrzuciłam???

dzięki, :u: pamiętam tego jegomościa z innego tematu, gdzieś się tu już plątał...
a może on nie dla mnie?
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-06-04, 00:18

specjalnie dla ciebie-bardzo udany egzemplarz-i w wieku odpowiednim,humor i fantazja iscie ulanska
nada sie ;) :k:



~~(
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-06-04, 09:46

pieknie dziękuję, :u: :buzi: ale wzrok już nie ten....więc nie widzę - czy to Sean???
ale może to i lepiej, że nie widzę dokładnie :-D :-P
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-06-04, 10:22

hehehhe-na tyle to masz jeszcze dobry-to on...ale zajety :-/ :-D
jakos wcale nie jestem zdziwiona tym faktem :jupii: :jupii: :jupii: ;)
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-06-04, 11:29

mnie jeszcze ineresowałby ewentualnie Richard Gere, może on jest wolny?? :-D ;)
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-06-04, 15:43

CHYBA -NIE :-/ ale fotke zasze mozesz miec na scianie ;) :jupii: :jupii: :jupii: :jupii:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-06-04, 16:52

kasta pisze:CHYBA -NIE :-/ ale fotke zasze mozesz miec na scianie ;) :jupii: :jupii: :jupii: :jupii:


fakt, że to identycznie to samo co proponuje cała reszta wirtualnych :-D
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-06-04, 16:57

HEHHEHEHEHEHEHEHHE
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-06-04, 16:58

nie hehehe, ale hohoho... ;) aż zdjęcie! :-P
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-06-04, 17:01

z drugiej strony-lepiej powies sobie jakas fotke sercu mila ;)
chciaz niema tego coby-zawsze moszesz zdjac "goscia"i uroczyscie spalic lub do smieci wrzucic :-P
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-06-04, 17:02

kasta pisze:chciaz niema tego coby-zawsze moszesz zdjac "goscia"i uroczyscie spalic lub do smieci wrzucic

za często musiałabym zmieniać tapetę albo malować mieszkanie... ;) :jupii:
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-06-04, 17:06

to na tasmie klejaej przylepiaj-albo w ramki oprawiaj i kolo kompa postaw/ramek nie wyrzucaj :!:

:jupii: :jupii: :jupii: :jupii: :k:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-06-04, 20:01

propozycja niezla....z tymi ramkami ;)
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-06-04, 20:21

ramki nawet mam, ale szkoda mi ich do tego celu, wolę w nie oprawiać swoje obrazki :-P :jupii:
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-06-04, 20:23

:jupii: :jupii: :jupii: :jupii:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

PoprzedniaNastępna

Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Życzenia dla Jo-anny

autor: annab » 2008-02-08, 12:19

Odpowiedzi: 6

Odsłony: 2884

2008-02-09, 20:02

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Alak

1 ... 6, 7, 8

autor: annab » 2008-08-30, 08:57

Odpowiedzi: 108

Odsłony: 24174

2009-10-15, 21:45

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Bossa

autor: Grazia.K » 2008-08-11, 23:57

Odpowiedzi: 8

Odsłony: 6391

2011-08-12, 17:07

autor: alak Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Lwow

autor: Grazia.K » 2007-08-10, 23:42

Odpowiedzi: 5

Odsłony: 4627

2007-10-28, 22:47

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

życzenia dla Pitpitera

autor: Lidusia » 2008-07-04, 16:30

Odpowiedzi: 8

Odsłony: 2580

2008-07-05, 01:03

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron