życzenia dla Zosii

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-06-03, 23:01

kasta pisze:ps.prezentow sie nie wyrzuca...hehehehhehehe


a czy ja jakis prezent wyrzuciłam???

dzięki, :u: pamiętam tego jegomościa z innego tematu, gdzieś się tu już plątał...
a może on nie dla mnie?
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-06-04, 00:18

specjalnie dla ciebie-bardzo udany egzemplarz-i w wieku odpowiednim,humor i fantazja iscie ulanska
nada sie ;) :k:



~~(
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-06-04, 09:46

pieknie dziękuję, :u: :buzi: ale wzrok już nie ten....więc nie widzę - czy to Sean???
ale może to i lepiej, że nie widzę dokładnie :-D :-P
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-06-04, 10:22

hehehhe-na tyle to masz jeszcze dobry-to on...ale zajety :-/ :-D
jakos wcale nie jestem zdziwiona tym faktem :jupii: :jupii: :jupii: ;)
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-06-04, 11:29

mnie jeszcze ineresowałby ewentualnie Richard Gere, może on jest wolny?? :-D ;)
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-06-04, 15:43

CHYBA -NIE :-/ ale fotke zasze mozesz miec na scianie ;) :jupii: :jupii: :jupii: :jupii:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-06-04, 16:52

kasta pisze:CHYBA -NIE :-/ ale fotke zasze mozesz miec na scianie ;) :jupii: :jupii: :jupii: :jupii:


fakt, że to identycznie to samo co proponuje cała reszta wirtualnych :-D
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-06-04, 16:57

HEHHEHEHEHEHEHEHHE
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-06-04, 16:58

nie hehehe, ale hohoho... ;) aż zdjęcie! :-P
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-06-04, 17:01

z drugiej strony-lepiej powies sobie jakas fotke sercu mila ;)
chciaz niema tego coby-zawsze moszesz zdjac "goscia"i uroczyscie spalic lub do smieci wrzucic :-P
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-06-04, 17:02

kasta pisze:chciaz niema tego coby-zawsze moszesz zdjac "goscia"i uroczyscie spalic lub do smieci wrzucic

za często musiałabym zmieniać tapetę albo malować mieszkanie... ;) :jupii:
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-06-04, 17:06

to na tasmie klejaej przylepiaj-albo w ramki oprawiaj i kolo kompa postaw/ramek nie wyrzucaj :!:

:jupii: :jupii: :jupii: :jupii: :k:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-06-04, 20:01

propozycja niezla....z tymi ramkami ;)
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-06-04, 20:21

ramki nawet mam, ale szkoda mi ich do tego celu, wolę w nie oprawiać swoje obrazki :-P :jupii:
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-06-04, 20:23

:jupii: :jupii: :jupii: :jupii:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

PoprzedniaNastępna

Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Życzenia dla Grzesia

1 ... 7, 8, 9

autor: Grazia.K » 2008-08-12, 00:00

Odpowiedzi: 126

Odsłony: 25633

2009-08-26, 18:06

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla barbarelki60

autor: basiula » 2007-10-30, 19:29

Odpowiedzi: 9

Odsłony: 2893

2007-10-31, 21:50

autor: Boss Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Annab

1, 2, 3

autor: Grazia.K » 2008-07-05, 01:24

Odpowiedzi: 35

Odsłony: 18055

2011-07-07, 06:14

autor: annab Wyświetl najnowszy post

życzenia dla Grzesia

autor: barbarelka60 » 2007-08-08, 22:30

Odpowiedzi: 1

Odsłony: 2579

2007-10-23, 11:44

autor: Grześ Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Grazi

1, 2, 3

autor: Lidusia » 2008-06-24, 00:41

Odpowiedzi: 35

Odsłony: 7785

2008-06-27, 19:13

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron