życzenia dla Zosii

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-06-23, 12:22

hehehhe-po-sjesta :jupii: :jupii: :jupii:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-06-23, 12:56

czyli po naszemu - dżemka ;)
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-06-23, 13:16

moze byc.,bardzo chetnie....albo ogladanie blekitnego nieba :C: :k:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-06-23, 13:34

a dżemka to od dżemu??? :-D bo ja jak sobie ucinam to, wprawdzie słodką ale drzemkę :-D :-P
Ostatnio zmieniony 2008-06-23, 13:35 przez Lokata, łącznie zmieniany 1 raz
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2008-06-23, 13:35

Wolę oglądać niebo z gwiazdami!!!! Niekoniecznie błękitne!!! ;)
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-06-23, 13:44

blekitne niebo tez ma swoj urok...a w nocy na powietrzu swiezym komary zra.... :~
hmmmm zdaje sie ze jestem malo romantyczna jakby.....
:|
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-06-23, 14:00

trudno być romantyczną jeśli coś żre :-D
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-06-23, 14:27

no tak-pozniej swedzi,a wszystkie srodki anty -smierdza....
zeby byc romantycznym-trzeba miec odowiednie warunki ;) :-D
ja ostatnio nie jestem w nastroju-zloty medali i dozywocie w niebie komu sie uda mi takie warunki zapewnic...hehehehhehehe
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-06-23, 14:42

zdjęcie piękne - jak z bajki mogę leżeć na trawie podziwiać niebo lub krzak róży :C:
ale komarom - mówię nie - a żre mnie wszystko ~-(
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-06-23, 15:07

no tak-pozniej swedzi,a wszystkie srodki anty -smierdza....
zeby byc romantycznym-trzeba miec odowiednie warunki ;) :-D
ja ostatnio nie jestem w nastroju-zloty medali i dozywocie w niebie komu sie uda mi takie warunki zapewnic...hehehehhehehe
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-06-23, 15:13

licz na siebie - hahahahaaha
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-06-23, 15:19

tak robie-wiec najromantyczniejsza opcja na dzien dzisiejszy-sjesta :jupii: :jupii: :jupii: :jupii: :jupii:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-06-23, 15:22

miłego dnia :-D
Ostatnio zmieniony 2008-06-23, 18:40 przez annab, łącznie zmieniany 1 raz
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-06-23, 17:20

to mają być życzenia dla Zosi!!! :-D :-P
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-06-23, 17:45

Zosiu-milego popludnia :jupii: :jupii: :jupii: ;)
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Zyczenia dla awers

1, 2

autor: SuperTereska » 2008-05-22, 00:42

Odpowiedzi: 22

Odsłony: 7367

2008-05-23, 21:58

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Kaji

1, 2

autor: awers » 2008-05-14, 04:09

Odpowiedzi: 26

Odsłony: 8041

2008-05-14, 21:53

autor: annab Wyświetl najnowszy post

zyczenia dla Bjorn

autor: Agnieszka » 2007-06-19, 06:49

Odpowiedzi: 2

Odsłony: 4509

2007-06-19, 21:56

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

życzenia dla Roslynn

1, 2, 3, 4

autor: Lidusia » 2008-04-16, 19:48

Odpowiedzi: 46

Odsłony: 17315

2008-07-06, 23:28

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Kasty-Ani

autor: Grazia.K » 2009-07-08, 22:44

Odpowiedzi: 10

Odsłony: 5870

2009-07-19, 23:51

autor: kasta Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron