życzenia dla Zosii

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2008-06-23, 18:51

Spokojnego wieczoru!!!
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-06-23, 19:17

no wlasnie mialy bys zyczenia dla Zosi a tu o komarach co zra....
wlasciwie to na koniec sie doczekalas pieknych widokow...ale popatrz wszystkim ladna trawa zaraz kojarzy sie z figlami ;) :jupii: :jupii: :jupii: :jupii:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-06-23, 20:23

no prosze-jaka piekna laka :jupii: :jupii: :jupii: :jupii: :jupii: :u:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-06-23, 20:39

:jupii: :jupii: :jupii: :u: :u:
dzięki Wam Dziewczyny :u: :u: :jupii:
i za życzenia i za widoki - łąka cudo!!! w "moich" górach są takie same, ostatnio namalowałam podobną :jupii: :jupii:
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2008-06-23, 20:55

Grazia.K pisze:.ale popatrz wszystkim ladna trawa zaraz kojarzy sie z figlami

Sedno sprawy tkwi w tej właśnie trawie!!!! :jupii:
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-06-24, 21:04

czyzby ;)
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-06-24, 21:21

co jeszcze możemy zrobić dla kasty ~-(
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-06-24, 21:23

nie mam pojęcia! napisałam do Bossa i widziałaś odpowiedź :-D
może napisz na PW do Agnieszki?
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-06-26, 21:49

w zyczeniach dla Zosi zyczymy sobie powrotu Kasty ~-( ~-( ~-(
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-06-26, 22:05

wszędzie życzymy sobie jej powrotu, nie tylko w tym wątku.....
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-06-26, 23:00

no... jest problem
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-06-26, 23:06

jaki ??
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-06-27, 14:46

nie do końca wiadomo :cfa:
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-06-27, 14:56

to kto ma wiedzieć....
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-06-27, 15:01

???????...................
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

PoprzedniaNastępna

Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

życzenia dla Roslynn

1, 2, 3, 4

autor: Lidusia » 2008-04-16, 19:48

Odpowiedzi: 46

Odsłony: 17315

2008-07-06, 23:28

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Kasty-Ani

autor: Grazia.K » 2009-07-08, 22:44

Odpowiedzi: 10

Odsłony: 5870

2009-07-19, 23:51

autor: kasta Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Beaty

autor: Grazia.K » 2007-06-02, 10:11

Odpowiedzi: 4

Odsłony: 4212

2007-06-02, 22:07

autor: Heniek Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Celi.

1 ... 12, 13, 14

autor: Grazia.K » 2009-01-01, 18:15

Odpowiedzi: 195

Odsłony: 28049

2011-01-16, 16:15

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Jo-anny

autor: annab » 2008-02-08, 12:19

Odpowiedzi: 6

Odsłony: 2884

2008-02-09, 20:02

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron