życzenia dla Zosii

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2008-07-02, 23:35

To wystarczający powód!! :k:
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-07-03, 00:18

to duzo szczescia i slodyczy -siosta tobie Zosiu zyczy :-D

:jupii: :jupii: :jupii: :jupii: :jupii:
i zadowolenia hehehhehhehe geunt ze my jestesmy zdowolone ze znowu jestes :k: ;)
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-07-03, 05:29

każdy powód do zadowolenia dobry :-D
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-07-03, 08:37

dzięki Wam :u:
niestety innych powodów ciągle brak!
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-07-03, 10:27

bez przesady-jak sie dobrze zastanowisz-znajda sie :-P :-D ;)
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-07-03, 11:20

kasta pisze:bez przesady-jak sie dobrze zastanowisz-znajda sie :-P :-D ;)
D

kocham przesadzać, byle nie roślinki! :-D
ale mam taki czas, że to nie przesada! Sama się dziwię, że jeszcze się jako-tako trzymam i nie wariuję :-D
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-07-03, 14:12

3-maj sie.masz wprawe-w koncu robilysmy to w wiekszosci przez cale zycie i jakos zadnej nie udalo sie zwariowac :-D :k:


:cfa:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-07-03, 14:23

kasta pisze:3-maj sie.masz wprawe-w koncu robilysmy to w wiekszosci przez cale zycie i jakos zadnej nie udalo sie zwariowac :-D :k:


:cfa:

owszem, mnie się udało! i to nie raz! ;) :-D
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-07-03, 14:39

ale zawsze wracasz z każdej "podróży" a to już powód do zadowolenia ;)
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-07-03, 15:33

annab pisze:ale zawsze wracasz z każdej "podróży" a to już powód do zadowolenia ;)


no jeśli tak to jestem zadowolona ;)
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-07-03, 15:48

no widzisz ;) udaje ci sie ujsc z zyciem i zdrowiem psychicznym z niejednej opresji,a jak spojrzysz wstecz-to problemy maja to do siebie-ze sie koncza....... :k:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-07-03, 17:12

ha ha.... i robią miejsce następnym.... też problemom....
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-07-03, 17:18

awers pisze:ha ha.... i robią miejsce następnym.... też problemom....


dzieki Awers za słowo otuchy :-D
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2008-07-03, 17:28

Awers to prawie jak ten na obrazku:
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-07-03, 19:19

a co ty Awers chciales zycie bezkonfliktowe?to tylko w szpitalu psychiatrycznym-jako pacent-hehehehhhh
ale nikt z nas sie nie pisze ...lepiej zycie przezywac -niz wegetowac bezkonfliktowo :-D :-P
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Życzenia dla Mirka.

autor: barbarelka60 » 2007-07-05, 01:15

Odpowiedzi: 1

Odsłony: 3626

2007-07-05, 19:09

autor: kasta Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Chudego

1 ... 4, 5, 6

autor: alak » 2008-05-14, 07:55

Odpowiedzi: 89

Odsłony: 13242

2008-05-17, 22:14

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Grazia.K. - życzenia

autor: Agnieszka » 2007-06-24, 02:04

Odpowiedzi: 4

Odsłony: 2443

2007-06-24, 22:51

autor: Lokata Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Zaniekochanej

autor: kasta » 2007-06-12, 10:11

Odpowiedzi: 2

Odsłony: 2473

2007-06-24, 22:52

autor: Lokata Wyświetl najnowszy post

ZYCZENIA DLA LWOW!!!!!

autor: Grazia.K » 2009-08-12, 20:36

Odpowiedzi: 14

Odsłony: 6895

2009-08-16, 14:53

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron