życzenia dla Zosii

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-05-18, 11:17

wprost niesamowity....bardzo gleboki... :u: :u: :k:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-18, 14:38

ja lubie szczegolnie w jego poezji-afirmacje zycia w prostych i zwyczajnych przejawach-zycie jakie jest ....nie kazdy widzi
latwo podiwiac -marzenia i amki na piasku,trudno zauwazyc piekno zwyczajnym zyciu ktore nas otacza/chociaz czasem ja tez niechce go widziec-wole pobujac w oblokach :-D i budowac zamki na piasku

bardzo podoba m sie angielskie przyslowie-w tlumaczeniu/dowolnym moim/-to jak nie pobrudzisz blotem butow to nic nie zapusci korzeni
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-18, 16:41

kasta pisze:latwo podiwiac -marzenia i amki na piasku,trudno zauwazyc piekno zwyczajnym zyciu ktore nas otacza/chociaz


na tym polega wspaniałość Jego poezji :k: :u:
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-05-18, 21:24

:u: :u: przylanczam sie do waszego zdania.....moge :?:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-18, 23:13

:buzi: :k:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-05-18, 23:53

:u: :u: jestem wdzieczna :)
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-19, 00:21

nie przesadzaj :-D ... :buzi:
dzisiaj w wiejskim kosciele byl slub-kwiaty piekne ale zadziwiajace-irysy z mnostwem bialych drobnych kwiatow rosnacych przy drogach,wszedzie,i u nas tez-tutaj nazywa sie to potocznie-cow parsley-taki chwast-dzika pietruszka/?/
i to jest wlasnie roznica w dostrzeganiu piekna przyrody,szkoda ze nie zrobilam fotki :-/
miedzy innymi dalatego lubie wies i ten kraj :cfa:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-05-19, 05:06

tak odrobina zwyczajności - prostoty nadaje uroku :cfa:
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-19, 07:06

kasta pisze:miedzy innymi dalatego lubie wies i ten kraj


ooooo, przepraszam!!!!
a widzialaś łąki w Gorach Świętokrzyskich? a łąki nadbużańskie? a chćby niekoszoną łąkę w Łazienkach? :-D
a feeee. Siostro, nigdzie na świecie nie ma takich dzikich, pięknych chwastów i krzaczorów jak w kochanej OJCZYŹNIE :-P
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-19, 10:26

hehehhheheheeheh-moze i racja-ale te tutaj sa bardziej dorodne ;) bo i ziemia bardziej zyzna :jupii: :jupii: :jupii:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-19, 10:30

kasta pisze: te tutaj sa bardziej dorodne


eeee.....zapomniałaś najwyraźniej, czas wracać na stałe! :-) :jupii:
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-19, 13:41

nie wracam-dopiero jak bede stara :-P ;)
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-19, 13:43

kasta pisze:nie wracam-dopiero jak bede stara :-P ;)


o, to już całkiem niedługo... ;) :-P
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-19, 14:28

hehhehehehehh mysle o tym/wg kanonow polskich :-P
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-05-19, 16:25

tak to co u nas rosnie jako chwast oni zrecznie wplataja w bukiety...calkiem to ladnie wyglada :C:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

PoprzedniaNastępna

Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Życzenia dla Mirka.

autor: barbarelka60 » 2007-07-05, 01:15

Odpowiedzi: 1

Odsłony: 3626

2007-07-05, 19:09

autor: kasta Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Chudego

1 ... 4, 5, 6

autor: alak » 2008-05-14, 07:55

Odpowiedzi: 89

Odsłony: 13242

2008-05-17, 22:14

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Grazia.K. - życzenia

autor: Agnieszka » 2007-06-24, 02:04

Odpowiedzi: 4

Odsłony: 2442

2007-06-24, 22:51

autor: Lokata Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Zaniekochanej

autor: kasta » 2007-06-12, 10:11

Odpowiedzi: 2

Odsłony: 2473

2007-06-24, 22:52

autor: Lokata Wyświetl najnowszy post

ZYCZENIA DLA LWOW!!!!!

autor: Grazia.K » 2009-08-12, 20:36

Odpowiedzi: 14

Odsłony: 6895

2009-08-16, 14:53

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron