życzenia dla Zosii

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-19, 17:00

Grazia.K pisze:tak to co u nas rosnie jako chwast oni zrecznie wplataja w bukiety...calkiem to ladnie wyglada :C:


myśle, że teraz wszędzie bukiety przystraja się wszelkimi dostępnymi roślinami
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-05-19, 17:04

o i dobrze :C: przynajmniej chwasty sa w cenie ;)
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-19, 19:23

i ekonomicznie ;) :k:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-19, 21:29

kasta pisze:i ekonomicznie ;) :k:


i ekologicznie! :k:
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-05-19, 21:32

i wspaniale :C:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-20, 00:21

dobrej nocy :k:

ksiezy w pelni -noc bedzie dluga
moze ci sie przysni
spacer we dwoje
moze morze
moze mewy
a moze chwasty i krzewy :-D
moze bytaki :?:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2008-05-20, 06:42

Dzień dobry!!! :jupii:
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-20, 07:54

kasta pisze:dobrej nocy :k:

ksiezy w pelni -noc bedzie dluga
moze ci sie przysni
spacer we dwoje
moze morze
moze mewy
a moze chwasty i krzewy :-D
moze bytaki :?:


:u: :jupii:

O, Boże!!!!! śniła mi się ś.p. teściowa która i za życia była moją zmorą... :-D :-D
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-20, 10:25

aaaaaaa to dobry sen-przeciez juz .....powiekszyla grono :-P a ty=ciegle zyjesz :jupii: :jupii: :jupii:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-20, 11:11

[quote="kasta"] a ty=ciegle zyjesz

..ale jak sie w dalszym ciągu śni...to co to za życie nocne?? :-D ;)
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-05-20, 11:44

Lokata pisze:
kasta pisze: a ty=ciegle zyjesz

..ale jak sie w dalszym ciągu śni...to co to za życie nocne?? :-D ;)


hm.... żywy sympatyczny zakochany i kochany , uwielbiający, delikatny czuły..........romantyczny spontaniczny........wrażliwy na .........śniący obok .itd

byłby zapewne lepszy :-D :-D :-D :-P
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-20, 11:51

annab pisze:sympatyczny zakochany i kochany , uwielbiający, delikatny czuły..........romantyczny spontaniczny........wrażliwy na .........śniący obok .itd


jakby był spontaniczny i wrażliwy to by przy mnie nie zasnął! ;) :jupii:
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-05-20, 11:52

to już jego problem :jupii:
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-20, 11:54

annab pisze:to już jego problem :jupii:


no...niekoniecznie :-D bo nie dałby mi spać! :-D
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-05-20, 12:02

Lokata pisze:
no...niekoniecznie :-D bo nie dałby mi spać! :-D


wierze że spokojnie byś sobie z tym poradziła
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

PoprzedniaNastępna

Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Życzenia dla Zaniekochanej

autor: kasta » 2007-06-12, 10:11

Odpowiedzi: 2

Odsłony: 2473

2007-06-24, 22:52

autor: Lokata Wyświetl najnowszy post

ZYCZENIA DLA LWOW!!!!!

autor: Grazia.K » 2009-08-12, 20:36

Odpowiedzi: 14

Odsłony: 6895

2009-08-16, 14:53

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

życzenia dla Roslynn

autor: annab » 2008-04-16, 19:46

Odpowiedzi: 3

Odsłony: 2508

2008-04-16, 20:50

autor: annab Wyświetl najnowszy post

zyczenia dla Modliszki

autor: Agnieszka » 2007-06-03, 00:08

Odpowiedzi: 5

Odsłony: 3206

2007-06-03, 16:51

autor: basiula Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Agnieszki!

1, 2

autor: Grazia.K » 2009-01-19, 21:37

Odpowiedzi: 16

Odsłony: 10749

2011-01-23, 11:14

autor: Agnieszka Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron