życzenia dla Zosii

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-20, 12:13

spiacy!!!!!???????? :-/ a moze jeszce -chrapiacy? :-P
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-05-20, 12:25

zaraz chrapiący :-P
noc jest od spania :-D
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-20, 14:01

figa-ktos nie spi zeby spac mogl ktos...hehehehehhehe/cyt
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-05-20, 14:45

kasta pisze:figa-ktos nie spi zeby spac mogl ktos...hehehehehhehe/cyt


ha to zrozumiałe jak toś się przyzwyczaił nie spać w nocy to nawet pracę znajdzie na nocnej zmianie :-D
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-20, 15:08

moze zyczyc Zosi pracy na nocnej zmianie?.....moze sie nie wyspi,ale przynajmniej tesciowa nieboszczka nie bedzie jej sie snila :jupii:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-05-20, 15:13

moja teściowa (była teściowa) to dobra kobieta ani razu u mnie nie była - bo po co, nigdy nie powiedziała żebym coś zrobiła lub nie robiła ze dwa razy w życiu na godzinkę została z wnukiem ze dwa razy zrobiła mi herbaty jak u niej byłam :jupii:
po latach doceniam ile nerw zaoszczędziłyśmy sobie :-D
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-20, 15:34

faktycznie -masz szczescie-moja/niby-bo za maz nie wyszlam/ widzialam dwa razy i podziekowalam za mila znajomosc,ale mialam szczescie mieszkala daleko w Krasniku lubelskim
nie sni mi sie :-D
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-05-20, 15:37

ha - moja za to 10 minut drogi ode mnie spacerkiem - tylko ona wyznawała teorię że jak dziecko zakłada rodzinę to ją już nic nie obchodzi (może to skutek własnych doświadczeń albo choroby żyje jakby poza życiem )
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2008-05-20, 15:41

Chciałabym być dobrą teściową, ale niekoniecznie muszę śnić się przyszłemu zięciowi!!! :jupii:
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-05-20, 15:45

u mnie chwilowo nie jest źle - przyszła synowa - chce mnie zabrać ze sobą latem na tydzień do Londynu- abyśmy mogły razem pochodzić pozwiedzać - kiedy facet którego obie kochamy będzie pracował :-D :-D
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-05-20, 17:11

to milo z jej strony :C:
ale popatrzcie jak to jest bardziej sie szanuje zieciow niz synowe ....cos w tym jest ;)
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-05-20, 17:47

zięcia nie będę miała - to się nie wypowiadam - ale obecna przyszła (mówią że za dwa lata ślub) jest całkiem ok oby tak dalej :C:
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-05-20, 18:39

o synowych niech się teściowie wypowiadają......
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-20, 20:17

to w końcu do jakich wniosków doszliście? jakie życzenia dla Zosi? :-D
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-05-20, 20:25

aby Ci się teściowa nie śniła :jupii:
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

PoprzedniaNastępna

Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Zyczenia dla Beaty

autor: Grazia.K » 2007-06-02, 10:11

Odpowiedzi: 4

Odsłony: 4212

2007-06-02, 22:07

autor: Heniek Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Celi.

1 ... 12, 13, 14

autor: Grazia.K » 2009-01-01, 18:15

Odpowiedzi: 195

Odsłony: 28054

2011-01-16, 16:15

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Jo-anny

autor: annab » 2008-02-08, 12:19

Odpowiedzi: 6

Odsłony: 2884

2008-02-09, 20:02

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Alak

1 ... 6, 7, 8

autor: annab » 2008-08-30, 08:57

Odpowiedzi: 108

Odsłony: 24174

2009-10-15, 21:45

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Bossa

autor: Grazia.K » 2008-08-11, 23:57

Odpowiedzi: 8

Odsłony: 6391

2011-08-12, 17:07

autor: alak Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron