życzenia dla Zosii

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-05-20, 20:43

nie jedz Zosiu przed spaniem to i nie bedziesz miala zmor sennych ;)
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-20, 21:05

Grazia.K pisze:nie jedz Zosiu przed spaniem to i nie bedziesz miala zmor sennych ;)


hahaha... :jupii: marzę o tym, żeby w ogóle przestać jeść ;) :jupii:
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-05-20, 21:08

nie przestawaj bo wszystko zaowocuje na twarzy..... ;)
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-20, 21:09

Grazia.K pisze:nie przestawaj bo wszystko zaowocuje na twarzy..... ;)

za to teraz owocuje w całokształcie... ;) :-D :-D :jupii:
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-05-20, 21:12

no tak powazny dylemat....trzeba wybrac mniejsze zlo ~-( ale ktore???? :->
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-20, 21:33

twarz :jupii: :jupii: :jupii: :k:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-05-20, 21:46

bo widac???? :k:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-20, 21:47

Grazia.K pisze:bo widac???? :k:

bo TRUDNO SCHOWAĆ :jupii: :jupii:
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-05-20, 21:56

no ;) niektore chowaja :C:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-20, 22:29

bo "twarzowac "zawsze 3a :-D


a wracajac do tematu-zyczenia dla Zosi

trzeba...

trzeba...
no uśmiechnij się jeszcze

trzeba uśmiechu
prosiłam cię o łzę przedwczoraj
wczoraj - o uścisk
dzisiaj - o uśmiech

nie próbuj zatrzymać w dłoni
wątłych skrzydeł motyla
choćby usiadł ci na sukni
nie próbuj zacisnąć w dłoni
pozwól mu wytchnąć chwilę
i pożegnaj uśmiechem

trzeba...
tak to wiem
że dużo trudniej o uśmiech


Poświatowska Halina
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-05-21, 22:23

:k:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-21, 22:26

:u: :u: :u: :u: :u: :u:

odpowiem na to nieskromnie w swoim kąciku :-)
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-05-21, 23:23

Lokata.... nikt do kąta Cię nie postawił :)
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-05-22, 09:43

awers pisze:Lokata.... nikt do kąta Cię nie postawił :)


lubię zaciszne kąciki... :-)
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2008-05-24, 00:46

Pieśń miłosna

Jak przed zetknięciem się z twoją duszą mogę
zachować własną duszę? Ponad tobą
ku innym rzeczom jakże ją przeniosę?
Ach, obcą raczej wybierając drogę
w ciche ją miejsce zaniósłbym po ciemku,
gdzie już jej nie udzieli się jak wcześniej
drżenie twojego wewnętrznegoo lęku.
Zetknięcie nasze jest jak pociągnięcie
smyczka, oboje łączy nas ze sobą,
żeby dwie struny jednym brzmiały głosem.
Na jakim nas rozpięto instrumencie?
Jakiż to skrzypek trzyma nas w swym ręku?
O, słodka pieśni.

Rilke Rainer Maria
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Życzenia dla Grzesia

1 ... 7, 8, 9

autor: Grazia.K » 2008-08-12, 00:00

Odpowiedzi: 126

Odsłony: 25633

2009-08-26, 18:06

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla barbarelki60

autor: basiula » 2007-10-30, 19:29

Odpowiedzi: 9

Odsłony: 2893

2007-10-31, 21:50

autor: Boss Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Annab

1, 2, 3

autor: Grazia.K » 2008-07-05, 01:24

Odpowiedzi: 35

Odsłony: 18055

2011-07-07, 06:14

autor: annab Wyświetl najnowszy post

życzenia dla Grzesia

autor: barbarelka60 » 2007-08-08, 22:30

Odpowiedzi: 1

Odsłony: 2579

2007-10-23, 11:44

autor: Grześ Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Grazi

1, 2, 3

autor: Lidusia » 2008-06-24, 00:41

Odpowiedzi: 35

Odsłony: 7785

2008-06-27, 19:13

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron