Bo życie zaczyna się po 40-ce!
goracych nocy
i jeszcze......... 



Grazia.K pisze:obojetne co sie powie jest to cos co odbiera czastke nadziei ktora w nas zakielkowala....przykro mi Zosiu

| Podobne tematy | Statystyki | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Zyczenia dla Albernaautor: barbarelka60 » 2007-07-07, 14:42 |
Odpowiedzi: 2 Odsłony: 3455 |
2007-07-07, 17:38 autor: Grazia.K |
|
Życzenia dla Mirka.autor: barbarelka60 » 2007-07-05, 01:15 |
Odpowiedzi: 1 Odsłony: 3625 |
2007-07-05, 19:09 autor: kasta |
|
Życzenia dla Chudego1 ... 4, 5, 6autor: alak » 2008-05-14, 07:55 |
Odpowiedzi: 89 Odsłony: 13237 |
2008-05-17, 22:14 autor: Grazia.K |
|
Grazia.K. - życzeniaautor: Agnieszka » 2007-06-24, 02:04 |
Odpowiedzi: 4 Odsłony: 2441 |
2007-06-24, 22:51 autor: Lokata |
|
Życzenia dla Zaniekochanejautor: kasta » 2007-06-12, 10:11 |
Odpowiedzi: 2 Odsłony: 2472 |
2007-06-24, 22:52 autor: Lokata |
|
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości