Życzenia świąteczne

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-12-26, 21:27

tylko w jakim....
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-12-26, 21:29

hm....................
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-12-26, 21:30

mysle ,ze to nie ma znaczenia...chodzcie zbudujemy "wioske wapniakow" :jupii: :jupii: :jupii:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-12-26, 21:40

tak............... dom starców już był :jupii: :jupii: :jupii:
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-12-26, 21:42

wlasnie!!!!wiec moze to bylo zbyt odlegle ;)
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-12-26, 21:46

ha ha..... żeby tam się razem nie spotkać....
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: alak » 2008-12-26, 21:54

byłoby wesoło...każdy miałby komputer w pokoju....a gdy "odnowa", to można by sie spotkac w pokoju goscinnym :jupii:
Awatar użytkownika
alak
wapniak
 
Posty: 3350
Rejestracja: 2008-04-16, 22:47
Lokalizacja: UK
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2008-12-26, 22:05

Tak, pomysł dobry. Ciągnie nas do siebie. Dobrze, że jest internet.
Swoją drogą, to przywiązaliśmy się do siebie. Zaglądamy tutaj z nadzieją, że spotkamy się.
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-12-26, 22:16

wlasnie w tym wzgledzie...milo nam ze soba :C: :C: :C:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2008-12-26, 22:34

Nie wszyscy z nami wytrzymują!! ;)
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: alak » 2008-12-26, 22:37

oj, każda potwora ma swego amatora. nie każdy musi każdego lubić
Awatar użytkownika
alak
wapniak
 
Posty: 3350
Rejestracja: 2008-04-16, 22:47
Lokalizacja: UK
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-12-27, 11:56

dokladnie.... :C:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-12-27, 20:49

przecież to byłby raj jakby każdy każdego lubił....
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-12-27, 21:25

;) i jakze nudny bylby swiat
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-12-28, 07:14

ha ha... czyli odrobina czegoś mniej przyjemnego pozbawia nas nudy ;)
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

PoprzedniaNastępna

Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Zyczenia dla Annab

1, 2, 3

autor: Grazia.K » 2008-07-05, 01:24

Odpowiedzi: 35

Odsłony: 18054

2011-07-07, 06:14

autor: annab Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Lwow

autor: Grazia.K » 2007-08-10, 23:42

Odpowiedzi: 5

Odsłony: 4627

2007-10-28, 22:47

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Grazi

1, 2, 3

autor: Lidusia » 2008-06-24, 00:41

Odpowiedzi: 35

Odsłony: 7785

2008-06-27, 19:13

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Alberna

autor: barbarelka60 » 2007-07-07, 14:42

Odpowiedzi: 2

Odsłony: 3455

2007-07-07, 17:38

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla awers

1, 2

autor: SuperTereska » 2008-05-22, 00:42

Odpowiedzi: 22

Odsłony: 7367

2008-05-23, 21:58

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron