Życzenia świąteczne

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2008-12-28, 23:56

awers pisze:wszystkie będziecie takie same

...to się nie pomylisz!!! :jupii:
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: awers » 2008-12-29, 00:20

a w czym mam się mylić?
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2008-12-29, 00:23

W rozpoznawaniu!!
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-12-29, 10:14

Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2008-12-29, 10:20

:k:
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: cela » 2008-12-29, 21:32

:k: :jupii:
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie !!!!!!!
Awatar użytkownika
cela
wapniak
 
Posty: 5634
Rejestracja: 2008-04-16, 18:30
Lokalizacja: Liverpool
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-12-29, 22:15

az mi w glowie szumi :k: :k: :k:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-12-31, 17:43

Aby od sylwestra cały rok był ekstra, by marzenia się spełniały, by pieniążki kieszeń Twą wypchały, a uczucia nie znikały i z serduszka wypływały.
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2008-12-31, 18:09

hohohohoho! Jakie życzenia!!!!
Wszystkiego dobrego! Niech będzie lepszy!!! :buzi:
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-12-31, 22:32

:jupii: :jupii: :jupii: :jupii: :jupii: oby :buzi:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: alak » 2009-12-22, 13:58

Czas na życzenia świąteczne. Ja życzę Wszystkim, przede wszystkim zdrowia. Doświadczenia minionego roku pokazały, ze ono właśnie jest najważniejsze.
Zdrowych, więc i wesołych Świąt i dużo zdrowia w Nowym Roku.
Awatar użytkownika
alak
wapniak
 
Posty: 3350
Rejestracja: 2008-04-16, 22:47
Lokalizacja: UK
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2009-12-23, 16:02

Wesolych/koniecznie :!: /Swiat Bozego Narodzenia :!: :!: :!: :!:
zdrowych-tez :buzi: :buzi: :buzi: :buzi:
zreszta-wszystkiego czego komu potrzeba do Szczescia :k: :buzi: :buzi: :buzi:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2009-12-23, 22:29

[center]ZYCZE WAM RADOSCI!!!
WLASNEGO SKRAWKA NIEBA,
ZADUMY NAD PLOMIENIEM SWIECY,FILIZANKI DOBREJ ,PACHNACEJ KAWY,
PIEKNEJ POEZJI I MUZYKI,
POGODNYCH I WESOLYCH SWIAT!!!
ODPOCZYNKU I ZWOLNIENIA ODDECHU,
NABRANIA DYSTANSU DO TEGO CO WOKOL
I OCZYWISCIE SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: annab » 2009-12-24, 08:53

Kiedy świąt magia nas ogarnie,
Kiedy śnieg najpierwszy spadnie,
Kiedy Rok swą cyfrę zmieni,
Kiedy Bóg pojawi się na Ziemi,
Wtedy właśnie ślę do Ciebie
Kartkę, która takie ma życzenie:
Byś co dzień radości smak poznawała,
Byś miłości szczerej zasmakowała,
Byś pieniążków niedosytu się nie doczekała
I byś tego roku czegoś szczególnego dokonała.
Tego Ci życzę z serca szczerego
I z okazji świąt: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :)
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2009-12-24, 15:29

:buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi:
Swieta,Swieta :jupii: :jupii: :jupii: :jupii: :jupii:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Grazia.K. - życzenia

autor: Agnieszka » 2007-06-24, 02:04

Odpowiedzi: 4

Odsłony: 2441

2007-06-24, 22:51

autor: Lokata Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Zaniekochanej

autor: kasta » 2007-06-12, 10:11

Odpowiedzi: 2

Odsłony: 2472

2007-06-24, 22:52

autor: Lokata Wyświetl najnowszy post

ZYCZENIA DLA LWOW!!!!!

autor: Grazia.K » 2009-08-12, 20:36

Odpowiedzi: 14

Odsłony: 6894

2009-08-16, 14:53

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

życzenia dla Roslynn

autor: annab » 2008-04-16, 19:46

Odpowiedzi: 3

Odsłony: 2507

2008-04-16, 20:50

autor: annab Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Agnieszki!

1, 2

autor: Grazia.K » 2009-01-19, 21:37

Odpowiedzi: 16

Odsłony: 10748

2011-01-23, 11:14

autor: Agnieszka Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron