Życzenia świąteczne

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2010-01-01, 13:41

o widzicie i Ala sie znalazla :jupii: :jupii:
witam noworocznie!!!!
mysle ,ze wszyscy starsi o rok ;) czuja sie dobrze :k: milego swietowania ...jeszcze dzien i prawie wszystko wraca do "normalnosci",ale jeszcze dzisiaj :jupii: :jupii: :buzi:
SZCZESLIWEGO 2010 :C:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2010-01-01, 18:22

Alu :k: :buzi:
SZCZESLIWEGO :jupii: :jupii: :jupii: :jupii: OBY TAKI BYL ;) JAK POGODA DZISIAJ :-D
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: cela » 2010-01-01, 21:12

Szczęśliwego Nowego Roku - taki będzie :jupii: :jupii: :jupii:
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie !!!!!!!
Awatar użytkownika
cela
wapniak
 
Posty: 5634
Rejestracja: 2008-04-16, 18:30
Lokalizacja: Liverpool
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2010-01-01, 21:15

Witam Cela :C:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: cela » 2010-01-01, 21:16

Witam Grażynko :jupii:
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie !!!!!!!
Awatar użytkownika
cela
wapniak
 
Posty: 5634
Rejestracja: 2008-04-16, 18:30
Lokalizacja: Liverpool
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2010-01-01, 21:19

jak spedzilas ten ostatni wieczor starego roku???
ja nic ciekawego :C: zostalam z Nicole w domu...pewnie taka rola wnuczki i babci :-D
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: cela » 2010-01-01, 21:24

Noc przegadałyśmy z koleżankami. Taki babski comber, bardzo sympatyczny swoją drogą :k: :jupii: To nieprawdopodobne, ale gadałyśmy przez 13 godzin :jupii: :jupii: Po prostu dawno się nie widziałyśmy :C:
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie !!!!!!!
Awatar użytkownika
cela
wapniak
 
Posty: 5634
Rejestracja: 2008-04-16, 18:30
Lokalizacja: Liverpool
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2010-01-01, 22:47

:C: :C: :C:
tez tak lubie...interesujace ile kobiety maja tematow do rozmow :C:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2010-01-02, 01:28

dobrze sie bawilyscie :k: ja moze w przyszlym roku bede miala wolne :jupii: :jupii: :jupii: to nadrobie ;) :-D
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2010-01-02, 21:08

czego Ci zyczymy :C:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2010-01-03, 01:19

heheheh dzieki :k: :jupii: :buzi:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2010-12-23, 16:05

_____________>_<_
______________█
_____________$$$
_________/)__$_()$$__(\
_________█_$_(█) $$_█
__________$___(\___$
_________$()(▒)$█_$()$
______$$$(█)$$$$$$(█)$$$
________ $_$(▒)$$$_$_$
_________$()$$$_/)(▒)$
_____(\_$_(█)___█_$$$_/)
_____█$_$$__$$$$_$__$█$
_____$$__/)_$$$_(█)_$$$_ $
____$-()-$_█__$$$$$$-()-$$$
__$$$(█)$$$(▒)•$$$)(▒)•$$(█)$$
_______(▒)$$$__(\_$$$_$(▒)
____(▒)_•$_$$$_█_$()_(▒)_$$
___(\_$_(█)_$$$$__(█)__$__ /)
___█$$$$$$(▒)__$$__/)_$$$_$_█
__$(▒)$$_$$__()(▒)_█|_(▒)$$(▒)
_$(▒)_Ѽ/)(▒)_(█)___$$$$$___$$
__$$$$_█_()$$__$(▒)$$/)(▒)_$/)
-()$_(▒)$_(█)_$(▒)$$_$█__(█(▒)()
(█)$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$(█)
____________█████
__________████████



Świąt białych pachnących choinką i pomarańczami,
skrzypiących śniegiem pod butami
spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze.
Pełnych niespodziewanych prezentów
Świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok.
WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SZCZĘŚLIWEGO 2011 ROKU


:buzi:

:buzi: :buzi: :buzi:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2010-12-23, 23:04

piekne zyczenia!!!!
oby sie spelnily ;-)
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: cela » 2010-12-24, 08:54

Dziękujemy za przepiękne życzenia i oczywiście: wszyscy wszystkim ślą życzenia :buzi: :C: :C:
http://www.youtube.com/watch?v=lQEv6OPs ... re=related
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie !!!!!!!
Awatar użytkownika
cela
wapniak
 
Posty: 5634
Rejestracja: 2008-04-16, 18:30
Lokalizacja: Liverpool
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2010-12-25, 09:48

:k: :k: :k:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

PoprzedniaNastępna

Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Zyczenia dla Alak

1 ... 6, 7, 8

autor: annab » 2008-08-30, 08:57

Odpowiedzi: 108

Odsłony: 24161

2009-10-15, 21:45

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Agnieszki

autor: Grazia.K » 2008-01-20, 00:26

Odpowiedzi: 4

Odsłony: 3489

2008-01-20, 20:38

autor: Agnieszka Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Bossa

autor: Grazia.K » 2008-08-11, 23:57

Odpowiedzi: 8

Odsłony: 6391

2011-08-12, 17:07

autor: alak Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla barbarelki60

autor: basiula » 2007-10-30, 19:29

Odpowiedzi: 9

Odsłony: 2892

2007-10-31, 21:50

autor: Boss Wyświetl najnowszy post

życzenia dla Pitpitera

autor: Lidusia » 2008-07-04, 16:30

Odpowiedzi: 8

Odsłony: 2579

2008-07-05, 01:03

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron