witam noworocznie!!!!
mysle ,ze wszyscy starsi o rok
czuja sie dobrze
SZCZESLIWEGO 2010

Bo życie zaczyna się po 40-ce!
czuja sie dobrze


To nieprawdopodobne, ale gadałyśmy przez 13 godzin
Po prostu dawno się nie widziałyśmy 

| Podobne tematy | Statystyki | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Zyczenia dla Alak1 ... 6, 7, 8autor: annab » 2008-08-30, 08:57 |
Odpowiedzi: 108 Odsłony: 24161 |
2009-10-15, 21:45 autor: Grazia.K |
|
Zyczenia dla Agnieszkiautor: Grazia.K » 2008-01-20, 00:26 |
Odpowiedzi: 4 Odsłony: 3489 |
2008-01-20, 20:38 autor: Agnieszka |
|
Życzenia dla Bossaautor: Grazia.K » 2008-08-11, 23:57 |
Odpowiedzi: 8 Odsłony: 6391 |
2011-08-12, 17:07 autor: alak |
|
Życzenia dla barbarelki60autor: basiula » 2007-10-30, 19:29 |
Odpowiedzi: 9 Odsłony: 2892 |
2007-10-31, 21:50 autor: Boss |
|
życzenia dla Pitpiteraautor: Lidusia » 2008-07-04, 16:30 |
Odpowiedzi: 8 Odsłony: 2579 |
2008-07-05, 01:03 autor: Grazia.K |
|
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość