czy lubicie sie opalać?

To miejsce zarezerwowane tylko dla kobiet na „babskie pogaduchy".

Nieprzeczytany postautor: annab » 2009-03-31, 19:21

poopalam plecki :jupii: :jupii: :jupii:
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2009-03-31, 19:28

aaaaaaaaaaaa myslalam ,ze on plecki ;-)
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak

Nieprzeczytany postautor: annab » 2009-03-31, 19:33

smaruje mi olejkiem tak :jupii: :jupii: :jupii:
Awatar użytkownika
annab
wapniak

Nieprzeczytany postautor: cela » 2009-03-31, 21:42

a Ty jemu.........brzuszek ;)
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie !!!!!!!
Awatar użytkownika
cela
wapniak

Nieprzeczytany postautor: wapniaczek » 2009-03-31, 21:44

annab pisze:smaruje mi olejkiem tak :jupii: :jupii: :jupii:

hehe/.?.\

/.?.\

A ja lubię się opalać, ale nie lubię jak dużo osób się kręci wokół, lubię ciszę i spokój.
Awatar użytkownika
wapniaczek
wapniak

Nieprzeczytany postautor: annab » 2009-04-01, 05:45

kiedyś spędzałam urlop w takiej leśniczówce - kilka kilometrów do najbliższej wioski
las polany na których ktoś hodował kuce angielskie - ale nigdy właścicieli nie spotkałam
oczko wodne z cudowna wodą borowinową bo obok torfowiska - maleńka piaszczysta plaża :jupii:
po tygodniu tęskniłam za ludźmi :jupii: :jupii:
Awatar użytkownika
annab
wapniak

Nieprzeczytany postautor: vicky » 2009-04-01, 07:19

JA słońca unikam - w ogóle unikam podwórka. Opalać się nie lubię - smażyć się z własnej woli bleee :-P
Albo chodź przytul mnie albo odejdź i przebacz...
vicky
wapniak

Nieprzeczytany postautor: Beata » 2011-01-19, 19:40

Wolę zdecydowanie opalać się na słoneczku niż korzystać z solarium gdyż często odwiedzanie solarium często kończy się nieciekawie i jest o wiele bardziej szkodliwe dla skóry.
Obecnie mocna opalenizna nie jest już modna.
Awatar użytkownika
Beata
wapniak

Re: czy lubicie sie opalać?

Nieprzeczytany postautor: Tereska » 2015-05-21, 11:56

Lubię się opalać, ale bez wylegiwania godzinami na słońcu. Z solarium nie korzystam. Mam tez dobry sposób na piękna opaleniznę pomimo jasnej cery. Otóż na ok miesiąc przed wyjściem na słońce zaczynam stosować przyśpieszacz opalania beta Solar i kiedy wychodzę na słońce skóra szybko nabiera brązowozłotej barwy i nie mam problemu z poparzeniami słonecznymi. Oczywiście stosuje tez kremy z filtrem. Wy korzystacie z przyśpieszaczy? A może macie jakieś własne sprawdzone sposoby na piękną opaleniznę?
Tereska
wapniak

Nieprzeczytany postautor: mz01 » 2015-06-24, 14:09

słoneczko to jest to . Jednak za nim zacznie się prawdziwe słońce idę parę razy na solarium z 2-3 żeby słoneczko lepiej łapało :)
mz01
wapniak

Nieprzeczytany postautor: mlotek1 » 2015-07-02, 10:24

oj tak słoneczko jak najbardziej a jeszcze na materacu w basenie coś pięknego .
mlotek1
wapniak

Nieprzeczytany postautor: magii » 2015-07-21, 10:00

Ja bardzo lubię! ;D Jedna z moich ulubionych rozrywek ;)
magii
wapniak

Nieprzeczytany postautor: HalinaN » 2016-02-08, 15:43

Lubię sobie poleżeć na leżaku :) wiem że to do najzdrowszych nie należy, ale to taki moj nałóg
HalinaN
wapniak

Nieprzeczytany postautor: Marusia » 2016-09-15, 05:41

Uwielbiam słoneczko tylko te promienie uv...
Awatar użytkownika
Marusia
wapniak

concluding research paper

Nieprzeczytany postautor: Kegankit » 2020-07-27, 22:05

Phillip Owen from Fresno was looking for concluding research paper

Jamar Robinson found the answer to a search query concluding research paper

concluding research paper

Obrazek

buy criminal law business plan, cheap term paper editor sites onlineconcluding paragraph literary analysischeap cheap essay ghostwriters sites ukcheap school essay ghostwriting sites gb. write my paper citations in the essay, concluding research paper cover letter relationship building.
buy top descriptive essay on presidential elections. cover letter beginnings cheap bibliography ghostwriter services usa.
cheap cv proofreading site for school. cover letter samples word format, cheap letter writing site for collegecopy employer resumechangemanagement dissertation example. cheap masters essay ghostwriters services us comprehension lesson plan fourth grade book report!
cover letter internship pharmaceutical industry write essays, car lot business plancheap university article reviewconstruction cover lettercons of designer babies essaybusiness plan short outline? career career job job president resume resume sales vice worldwide, cheap reflective essay ghostwriting for hire for masterscustom annotated bibliography editing sites for universitycheap best essay editing websites for mbacover letter for new job examplescover letter format education.
cheap problem solving ghostwriter site for masterscause and effects topics for an essay. creative resume format samples cheap best essay editor for hire gb. creative industry resume templates, concluding research paper cheap essays writers websites for college.
cover letter examples laboratorycheap case study editing services usa. cheap movie review ghostwriting website au writing a research paper cheap literature review editing websites onlineconnecting words use essay.
critical ghostwriting services au college graduate objectives resume, car sharing business plan. causes of the american revolution war essay, cheap ghostwriter for hire uk.
cover letter analytical chemistrycheap definition essay ghostwriter site for mbacover letter example for student nurses - help with writing essay. concluding research paper and cheap dissertation ghostwriting services for masters, common app college essays 2019.
cheap problem solving proofreading for hire for schoolcurriculum experience hrms oracle resume submit tip vitaecollege essay ghostwriting for hire usacover letter for teacher post. cheap admission essay writing service for college, cheap problem solving ghostwriting sites usa, critical thinking writers service us
Awatar użytkownika
Kegankit
wapniak

Poprzednia

Wróć do Świat kobiet