Egzekucja komornicza.....

Kontrowersyjne tematy, o których jednak trzeba rozmawiać. Masz jakiś problem? Coś ciebie gryzie? Napisz...

Egzekucja komornicza.....

Nieprzeczytany postautor: anna46 » 2018-11-04, 11:11

Nie spłacam kredytu gotówkowego - pozostało mi do spłaty 9 000 złotych, bank wypowiedział mi umowę, teraz sprawa trafiła do sądu i nie długo zostanie przydzielony mi komornik, chciałabym się dowiedzieć jak wygląda egzekucja komornicza, od czego komornik zaczyna ściąganie długu?
anna46
wapniak

Re: Egzekucja komornicza.....

Nieprzeczytany postautor: mariamaria » 2018-11-07, 09:10

Wszystko tak naprawdę zalezy od komornika.Fakt jest jednak ten, ze komornik bardzo szybko zaczyna ściągać należności i praktycznie od razu potrafi wejść na pensje czy emeryturę. Jeżeli nie jest on w stanie ściągnąć pieniędzy z naszego konta (bo np. nie mamy żadnego źródła dochodu), z pewnością złoży nam wizytę w miejscu zamieszkania. W takiej sytuacji, komornik będzie chciał zająć różnego rodzaju ruchomości, takie jak komputery, telewizory oraz inne kosztowne sprzęty elektroniczne. Jesli to nie będzie wystarczające, to są sytuacje w których zajmuje się mieszkanie oraz samochód. Na tej stronie jest sporo informacji, które warto jest wiedzieć w przypadku egzekucji komorniczej: https://www.24gliwice.pl/wiadomosci/kie ... o-wiedziec .
mariamaria
wapniak

Wróć do Na poważnie