Stomatolog Kraków

Masz coś ciekawego do przekazania, podzielenia sie swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami? Może coś Ci dolega? A może szkodzisz sobie na zdrowiu jakimiś używkami? To jest właśnie dział dla Ciebie.

Stomatolog Kraków

Nieprzeczytany postautor: anna46 » 2018-03-25, 09:33

Dziewczyny,

poszukuję dobrego stomatologa , u którego nie będę się skręcać z bólu. Dotychczas leczyłam się u bardzo fajnej, młodej babeczki i zawsze wychodziłam zadowolona. Ale przy ostatniej wizycie strasznie się zawiodłam. Pomimo podwójnego znieczulenia, wszystko czułam. To była męka. Byłam świadoma, że ząb jest bardzo zniszczony, ale przecież chyba są różne rodzaje znieczuleń i być może nie dobrała odpowiedniego (może się nie znam, ale skoro w innej przychodni przy rwaniu ósemek byłam świetnie znieczulona, a tu przy leczeniu zęba znieczulenie nic nie dało, to chyba jest coś nie tak?) Musieliśmy przerwać wizytę, bo sama już widziała, że nie wytrzymuję.

I problem jest taki, że kolejny ząb do leczenia też jest tak strasznie zniszczony i tego bólu właśnie się boję.

Pomóżcie :-(
anna46
wapniak

Re: Stomatolog Kraków

Nieprzeczytany postautor: mariamaria » 2018-03-26, 09:42

Wydaje mi sie,ze nie było nic złego z Tobą ale znieczulenie zostało albo nieodpowiednio podane. Albo zostało kiepsko dobrane. Nie powinno sie to zdarzyć ( sama osobiście nie wyobrażam sobie leczenia zeba przy takim bólu.....).

Zapisz się do kliniki na Radzikowskiego:
http://www.zietekclinic.com/

Stosują tam bardzo dobre leczenie.
mariamaria
wapniak

Wróć do Zdrowie