Sympatia, Randki, ILove...

Najpiękniejsze uczucia, na które nigdy nie jest za późno.
Miejsce na rozmowy na temat uczuć.

Sympatia, Randki, ILove...

Nieprzeczytany postautor: Boss » 2007-05-14, 08:19

Większość z Was - korzysta z różnego rodzaju serwisów towarzyskich.

Jak je oceniacie ? Jakie mają plusy, jakie - minusy ? Czy polecilibyście je swojej przyjaciółce/przyjacielowi ?

Jakie serwisy są Waszym zdaniem godne polecenia - chodzi o inne adresy, niż wymienione - dlaczego...
Awatar użytkownika
Boss
Administrator
 
Posty: 1004
Rejestracja: 2007-05-08, 22:04
Lokalizacja: All Over The World

Nieprzeczytany postautor: Agnieszka » 2007-05-15, 12:14

http://www.polskiemalzenstwo.org/

ja polece taki...
z prostej racji poznalam na nim kogos fajnego...
niestety z czasem zamienil sie w wiekszosci...nad czym ubolewam...w kacik wymiany uslug seksualnych tudziez szukania sponsorów i kochanek.,,,
naprawde szkoda....
ale moze komus sie powiedzie...:)
Ostatnio zmieniony 2007-05-17, 08:14 przez Agnieszka, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Agnieszka
wapniak
 
Posty: 1248
Rejestracja: 2007-05-14, 13:26
Lokalizacja: Bydgoszcz

Nieprzeczytany postautor: Boss » 2007-05-17, 02:27

Agnieszko, co się zmieniło - serwis, czy znajomy.. :-P
Awatar użytkownika
Boss
Administrator
 
Posty: 1004
Rejestracja: 2007-05-08, 22:04
Lokalizacja: All Over The World

Nieprzeczytany postautor: Agnieszka » 2007-05-17, 06:42

serwis niestety.... :-)
co do znajomego nie bede sie tutaj wypowiadac...
przynajmniej narazie :-D
Awatar użytkownika
Agnieszka
wapniak
 
Posty: 1248
Rejestracja: 2007-05-14, 13:26
Lokalizacja: Bydgoszcz

Nieprzeczytany postautor: Demonik » 2007-05-22, 19:17

..
Ostatnio zmieniony 2007-07-01, 02:21 przez Demonik, łącznie zmieniany 1 raz
Demonik
wapniak
 
Posty: 19
Rejestracja: 2007-05-18, 12:42

Nieprzeczytany postautor: Boss » 2007-05-22, 20:26

Lou pisze:Wszystkie serwisy towarzyskie są podobne. Targowiska próżności, bartery ciał... Zakłamanie, udawanie Greka. Niestety... Ci sami ludzie wszędzie... Wysyp seksoholików i różnej maści popaprańców... Z rzadka ktoś na poziomie...


dokładnie i ja tak myślę, rozmawiajac ze znajomymi ze wszystkich - przywołanych w temacie - serwisów - wszystkie one są swego rodzaju "festiwalem" gwiazd, osób, które na każdym serwisie można spotkać, pod różnumi nickami, z różnymi zdjęciami ( najczęściej - sprzed kilku lat ); mężczyźni - szpanerzy, pozerzy, każdy "pywatna inicjatywa", poważny, droga " fura " - dokładnie tak, jak dziś już nawet nastolatki się nie prezentują ( patrz: fotka.pl, grono.pl i inne ). Kobiety zaś - 40-50 a zdjęcia sprzed 10 lat... Czemu..?? Boimy sie samych siebie..?? Panicznie - robimy wszystko, aby nie być samemu ??

Ale , czy tędy - droga.?? Przecież, jeśli co - dojdzie do spotkania, do konfrontacji - tego wydumanego "wirtualnego" wizerunku, z realem... i na co wówczas liczyć.. ??

i tu dochodzimy do wniosku, nie ważny serwis, ważny CZŁOWIEK !!! Tak, CZŁOWIEK !!!
Awatar użytkownika
Boss
Administrator
 
Posty: 1004
Rejestracja: 2007-05-08, 22:04
Lokalizacja: All Over The World

Nieprzeczytany postautor: Agnieszka » 2007-05-22, 22:05

ja jednak wierze ze wsrod tych ludzi sa tacy,,,,ktorych warto poznac,,,i ktorych nie spotkalabym prawdopodobnie w rzeczywistym zyciu,,,,owszem pewnie duzo racji w tym co napisano powyzej ,,,ale czyz w realu tacy osobnicy nie wystepuja? ...czy tez poznanie swojej drugiej polowki nie jest trudne?
Awatar użytkownika
Agnieszka
wapniak
 
Posty: 1248
Rejestracja: 2007-05-14, 13:26
Lokalizacja: Bydgoszcz

Nieprzeczytany postautor: Marta M » 2007-05-22, 23:20

ja już zrezygnowalam. adres przeslala mi kolezanka z Lodzi, tez samotna. ale po tylu latach samotnosci, w moim wieku, juz nie wierze, zebym miala kogos poznac.
Awatar użytkownika
Marta M
wapniak
 
Posty: 18
Rejestracja: 2007-05-22, 23:12
Lokalizacja: Malbork

Nieprzeczytany postautor: Agnieszka » 2007-05-22, 23:24

Marta M pisze:ja już zrezygnowalam. adres przeslala mi kolezanka z Lodzi, tez samotna. ale po tylu latach samotnosci, w moim wieku, juz nie wierze, zebym miala kogos poznac.


a ja wierze ze wszytsko jest mozliwe ,,,w kazdym wieku,,,lepiej sie sparzyc niz nie probowac :-)
Awatar użytkownika
Agnieszka
wapniak
 
Posty: 1248
Rejestracja: 2007-05-14, 13:26
Lokalizacja: Bydgoszcz

Nieprzeczytany postautor: Agnieszka » 2007-05-22, 23:55

Lou pisze:Po wielu spotkaniach, które poprzedzała dosyć spora korespondencja, nie wierzę już w to, że przez net można poznać naprawdę wartościowego, inteligentnego i przystojnego człowieka z elity. Takich facetów w ogóle nie jest za wielu, a jak są - to nie muszą ogłaszać się w sieci. Na każdym spotkaniu słyszałam: - Co taka kobieta robi w sieci? Niestety nie mogłam zrewanżować się podobnym pytaniem. I ból było słuchać i ból patrzeć... Panowie wprawdzie byli przejechani przez życie, jak przez złego szofera, ale chodziło im tylko o jedno! O coś, co się nazywa - związkiem bez zobowiązań... Żenada...


byc moze taka jest wiekszosc...
ale ja spotkalam w sieci..
mezczyzn z klasa,,,
poczuciem humoru...
lojalnych...
wolnych ;)
i nastawionych na powazny zwiazek...
Awatar użytkownika
Agnieszka
wapniak
 
Posty: 1248
Rejestracja: 2007-05-14, 13:26
Lokalizacja: Bydgoszcz

Nieprzeczytany postautor: Agnieszka » 2007-05-23, 00:15

Lou pisze:Może w Twojej, że tak powiem, grupie wiekowej... Zresztą, może to co dla Ciebie jest klasą i poczuciem humoru, dla mnie niekoniecznie;-)...


nie wiem co rozumiesz przez moja grupe wiekowa...

oczywiscie ,,,,tak tez moze byc jak piszesz....kazda z nas ma inny gust i inne poczucie piekna,,,oraz klasy ,,,nie wspominajac o poczuciu humoru ;)
Ostatnio zmieniony 2007-06-06, 11:30 przez Agnieszka, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Agnieszka
wapniak
 
Posty: 1248
Rejestracja: 2007-05-14, 13:26
Lokalizacja: Bydgoszcz

Nieprzeczytany postautor: Agnieszka » 2007-05-23, 00:16

Lou pisze:I PS. Skąd wiesz, że lojalni? Żeby poznać człowieka, trzeba zjeść beczkę soli... Mówili, że są lojalni?



o tym sie nie mowi,,,
to sie sprawdza w zyciu,,
a oni sie sprawdzili :-)
Awatar użytkownika
Agnieszka
wapniak
 
Posty: 1248
Rejestracja: 2007-05-14, 13:26
Lokalizacja: Bydgoszcz

Nieprzeczytany postautor: Marta M » 2007-05-23, 00:51

Lou, czemu chcesz zrezygnowac ? tak latwo sie poddajesz.? ktos sprawil tobie przykrosc ?
jestem tu krotko, ale bardz fajnie sie czuje. czuje - ze wreszcie jestem wsrod mlodziezy, troche starszej, ale mlodziezy.. nic tak nie wplywa pozytywnie , jak doborowe towarzystwo
Awatar użytkownika
Marta M
wapniak
 
Posty: 18
Rejestracja: 2007-05-22, 23:12
Lokalizacja: Malbork

Nieprzeczytany postautor: Agnieszka » 2007-05-23, 00:55

Marta M pisze:Lou, czemu chcesz zrezygnowac ? tak latwo sie poddajesz.? ktos sprawil tobie przykrosc ?
jestem tu krotko, ale bardz fajnie sie czuje. czuje - ze wreszcie jestem wsrod mlodziezy, troche starszej, ale mlodziezy.. nic tak nie wplywa pozytywnie , jak doborowe towarzystwo


ciesza takie osoby jak Ty Marto,,,, :-)
Awatar użytkownika
Agnieszka
wapniak
 
Posty: 1248
Rejestracja: 2007-05-14, 13:26
Lokalizacja: Bydgoszcz

Nieprzeczytany postautor: Agnieszka » 2007-05-23, 00:57

Lou pisze:Pytanie do Bossa. Jak stąd zniknąć?


moze dasz sobie troszeczke czasu?
zeby nas lepiej poznac?
jesli rzeczywiscie chcialbys porozmawiac z Bossem...mozesz napisac do niego na PW...zeby to zrobic musisz kliknac w ikonke uzytkownicy u gory strony ...i kliknac na PW Bossa i juz mozesz do niego pisac....

PS.

Lou pisze:I PS. Skąd wiesz, że lojalni? Żeby poznać człowieka, trzeba zjeść beczkę soli... Mówili, że są lojalni?


mozna podejsc do tematu i do mnie jednoczesnie - tak jak Ty w swoim ostatnim zdaniu ;)
ale ja widzac ze innym jednak sie udaje ....nie przestawlabym probowac...bo to daje nadzieje ze mi takze moze sie udac...poznac kogos z klasa :-)
wybor oczywiscie pozostawiam Tobie....
Ostatnio zmieniony 2007-05-23, 09:06 przez Agnieszka, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Agnieszka
wapniak
 
Posty: 1248
Rejestracja: 2007-05-14, 13:26
Lokalizacja: Bydgoszcz

Następna

Wróć do Miłość; Przyjaźń

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron