Orgazm

Wszystko na temat sexu i erotyki. Pytania, problemy...

Orgazm

Nieprzeczytany postautor: Vap_niaczka » 2009-03-28, 19:18

Czy każde zbliżenie kończy się orgazmem?

Co czujesz jak zbliża się ta cudowna chwila?

Ja chciałabym aby każde zbliżenie było uwieńczone tą miłą nagroda niestety tak nie jest, około 20 % naszych igraszek nie jest zakończone orgazmem. :e/:
Amor omnia vincit - miłość zwycięża wszystko
Vap_niaczka
wapniak
 
Posty: 107
Rejestracja: 2009-03-26, 16:50

Nieprzeczytany postautor: vicky » 2009-03-28, 19:20

Dokładnie. Im bardziej bym chciała tym bardziej to się tak nie kończy a szkoda bo przyjemność wtedy jest dużo większa i dużo większą satysfakcję ma partner.
Albo chodź przytul mnie albo odejdź i przebacz...
vicky
wapniak
 
Posty: 377
Rejestracja: 2009-03-27, 07:59

Nieprzeczytany postautor: annab » 2009-03-28, 19:22

zazwyczaj się tak kończy
ale pamiętam takie sytuacje bez orgazmu że nie zamieniłabym je na żadne inne
wiele zależy od partnerów
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: wapniaczek » 2009-03-28, 19:26

orgasssm, mmm piękna sprawa.
Jeśli ma się dobrego partnera i samemu się nie jest samolubem w tej kwestii, to obie osoby będą zadowolone i obie osiągną pełen orgazm.
Awatar użytkownika
wapniaczek
wapniak
 
Posty: 303
Rejestracja: 2009-03-26, 21:38

Nieprzeczytany postautor: vicky » 2009-03-28, 19:28

Tak wiele od nich zależy:) Ja wszystkich bardzo miło wspominam:) Choć nie zawsze było tak jak chciałam:-P
Albo chodź przytul mnie albo odejdź i przebacz...
vicky
wapniak
 
Posty: 377
Rejestracja: 2009-03-27, 07:59

Nieprzeczytany postautor: wapniaczek » 2009-03-28, 19:29

vicky pisze:Tak wiele od nich zależy:) Ja wszystkich bardzo miło wspominam:) Choć nie zawsze było tak jak chciałam:-P


.. Ale dzięki temu nabiera się doświadczenia, i jest się w stanie odwzajemnić komuś to w przyszłości. Gorzej jak się trafi na drugiego partnera złego, to on wtedy nie odwzajemni nam tego, jeśli nie będzie wiedział i nie będzie umiał jak.
Awatar użytkownika
wapniaczek
wapniak
 
Posty: 303
Rejestracja: 2009-03-26, 21:38

Nieprzeczytany postautor: vicky » 2009-03-28, 19:30

No a największą głupotą jest stereotyp że im większego ma tym lepiej ci zrobi :-P
Albo chodź przytul mnie albo odejdź i przebacz...
vicky
wapniak
 
Posty: 377
Rejestracja: 2009-03-27, 07:59

Nieprzeczytany postautor: cela » 2009-03-28, 19:31

wapniaczek pisze:orgasssm, mmm piękna sprawa.
Jeśli ma się dobrego partnera i samemu się nie jest samolubem w tej kwestii, to obie osoby będą zadowolone i obie osiągną pełen orgazm.

Jasna sprawa. Po jakimś czasie, przy dobrej woli obydwu stron można też nauczyć się dochodzenia do orgazmu długotrwałego, orgazmów wielokrotnych......podobno dotyczą one również panów :k:
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie !!!!!!!
Awatar użytkownika
cela
wapniak
 
Posty: 5634
Rejestracja: 2008-04-16, 18:30
Lokalizacja: Liverpool
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: wapniaczek » 2009-03-28, 19:33

cela pisze:
wapniaczek pisze:orgasssm, mmm piękna sprawa.
Jeśli ma się dobrego partnera i samemu się nie jest samolubem w tej kwestii, to obie osoby będą zadowolone i obie osiągną pełen orgazm.

Jasna sprawa. Po jakimś czasie, przy dobrej woli obydwu stron można też nauczyć się dochodzenia do orgazmu długotrwałego, orgazmów wielokrotnych......podobno dotyczą one również panów :k:


Ooo, zaciekawiło mnie przede wszystkim to ostatnie.
O co w tym chodzi, znaczy tego orgazmu długotrwałego?
Awatar użytkownika
wapniaczek
wapniak
 
Posty: 303
Rejestracja: 2009-03-26, 21:38

Nieprzeczytany postautor: cela » 2009-03-28, 19:38

To jest seks tantryczny. Dotyczy szczególnie panów, bo to oni przez kilka, powiedzmy, godzin powinni powstrzymywać ejakulację. To jest możliwe. Wymaga opanowania pewnych technik z jogi. Chodzi o koncentrację i oddychanie :k: :jupii: :jupii: A efekty są przecudnie i wstrząsająco rozkoszne.....,chrrrr...... :cfa:
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie !!!!!!!
Awatar użytkownika
cela
wapniak
 
Posty: 5634
Rejestracja: 2008-04-16, 18:30
Lokalizacja: Liverpool
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: wapniaczek » 2009-03-28, 19:40

cela pisze:To jest seks tantryczny. Dotyczy szczególnie panów, bo to oni przez kilka, powiedzmy, godzin powinni powstrzymywać ejakulację. To jest możliwe. Wymaga opanowania pewnych technik z jogi. Chodzi o koncentrację i oddychanie :k: :jupii: :jupii: A efekty są przecudnie i wstrząsająco rozkoszne.....,chrrrr...... :cfa:


Łał, to ja chcę się tego nauczyć.
Obowiązkowo, wrr aż mi ciary chodzą po plerkach.
Awatar użytkownika
wapniaczek
wapniak
 
Posty: 303
Rejestracja: 2009-03-26, 21:38

Nieprzeczytany postautor: vicky » 2009-03-28, 19:41

Niektórzy potrafią - raz jeden się starał - i wyszło :jupii: No ale są i tacy dla których liczy się tylko własna przyjemność
Albo chodź przytul mnie albo odejdź i przebacz...
vicky
wapniak
 
Posty: 377
Rejestracja: 2009-03-27, 07:59

Nieprzeczytany postautor: annab » 2009-03-28, 19:44

cela pisze:To jest seks tantryczny. Dotyczy szczególnie panów, bo to oni przez kilka, powiedzmy, godzin powinni powstrzymywać ejakulację. To jest możliwe. Wymaga opanowania pewnych technik z jogi. Chodzi o koncentrację i oddychanie :k: :jupii: :jupii: A efekty są przecudnie i wstrząsająco rozkoszne.....,chrrrr...... :cfa:


i osiągasz nirwanę i idziesz inne wymiary - ja zostaję na ziemi z krótszym orgazmem :jupii: :jupii:
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: annab » 2009-03-28, 19:48

ale czy często nie jest tak że zgadzamy się na to, że pozwalamy partnerowi nie do końca się zaspokoić , pamiętam takie jedno zdziwienie - naprawdę jeszcze ci mało
no całkiem mało - dostałam więcej
dbajmy również o siebie tak samo mocno jak o partnera i mówmy my o naszych oczekiwaniach
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: cela » 2009-03-28, 19:48

Są kursy - poważnie :C:
Mój poprzedni partner skończył taki kurs. Jeśli dodam, że to był ten sam od zaborczości, to Wapniaczki zorientowane w temacie (chodzi o moją wcześniejszą opowieść o zazdrości) łatwiej mnie może zrozumieją. Albo wręcz przeciwnie - potępią :(
Co do kursów - nie bardzo pamiętam ich nazwę. To były jakieś techniki oddechowe. Coś jakby liberting, ale nie jestem pewna. Próbowałam przed chwilą wygooglować, ale nic mi nie "wyskoczyło" ~-(
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie !!!!!!!
Awatar użytkownika
cela
wapniak
 
Posty: 5634
Rejestracja: 2008-04-16, 18:30
Lokalizacja: Liverpool
Płeć: Kobieta

Następna

Wróć do Sex & Erotyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron