Najlepszy stomatolog w Krakowie

Kontrowersyjne tematy, o których jednak trzeba rozmawiać. Masz jakiś problem? Coś ciebie gryzie? Napisz...

Najlepszy stomatolog w Krakowie

Nieprzeczytany postautor: mariamaria » 2020-01-08, 14:21

Szukam namiarów na najlepszego stomatologa w Krakowie do leczenia kanałowego. Niestety ale będę tutaj musiala mieć leczenie kanałowe zeba powtórne.
mariamaria
wapniak
 
Posty: 128
Rejestracja: 2017-02-01, 11:37

Re: Najlepszy stomatolog w Krakowie

Nieprzeczytany postautor: anna46 » 2020-01-08, 15:09

Jestem nieco w temacie bo musiałam ostatnio przeleczyć górną dwójkę kanałowo ( ubytek był pod dziąsłem tak wiec rozwijał sie latami i nikt nie wiedział ze potrzeba go leczyć, dopiero jak zaczął dawać objawy bólowe). - fajny stomatolog przyjmuje w tej klinice https://www.klinikastomatologiczna.com. ... -kanalowe/ Dokładne leczenie, nie jest tak tanio ale raczej nie zmienie już kliniki. Leczenie przebiega pod mikroskopem, takie leczenie jest dokładniejsze bo lekarz moze obejrzec kanały i odpowiednio je wypełnić tak więc ryzyko powtórnego leczenia kanałowego jest minimalne.

Klinika jest prywatna, pomimo to trzeba czasami poczekac na wizytę, moim zdaniem jednak warto bo poczułam się tam bardzo profesjonalnie.
anna46
wapniak
 
Posty: 141
Rejestracja: 2017-01-26, 14:04
Płeć: Kobieta


Wróć do Na poważnie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron