Okulary progresywne

Dobry wygląd poprawia naszą samoocenę oraz sprawia, że czujemy się lepiej. Dział ten będzie poświęcony kosmetykom, makijażowi, fryzurom oraz innym czynnikom, które sprawiają, że wyglądamy i czujemy się lepiej.

Okulary progresywne

Nieprzeczytany postautor: mariamaria » 2018-09-24, 09:10

Czy moglby mi ktos wytlumaczyc co to za szkla? Okreslenie - do blizy i do dali, niewiele mi mowi. Zaznaczam, ze nosze szkla na stale i osobno do czytania a na dodatek jestem astygmatykiem. Okulistka przepisala mi te szkla a ja (gapa!!!) zapomnialam z wrazenia popytac o szczegoly. Czy teraz nie bede potrzebowala osobnych okularkowdo czytania?
Kilka lat temu mialam szkla "rozdzielone" - patrzac gorna czescia - patrzylam a dolna (grubsza) - czytalam, czy to byly wlasnie TE szkla? Progresywne?
mariamaria
wapniak
 
Posty: 127
Rejestracja: 2017-02-01, 11:37

Re: Okulary progresywne

Nieprzeczytany postautor: anna46 » 2018-09-24, 10:47

Okulary progresywne to takie, w których szkła są przeznaczone dla
krótkowzrocności
dalekowzroczności
Tak więc lecza i to i to :) Czyli krótko mówiąc w jednej soczewce i plusy i minusy. Te co miałaś dawniej, to właśnie był szkła progresywne. I właśnie takie teraz przypisała CI lekarka.
Jeśli jeszcze ich nie zamówilaś to najlepiej zerknij sobie do tego sklepu:
https://aurum-optics.pl

Dostaniesz je w dobrej cenie,korzystniejszej niż w sklepach optycznych stacjonarnych, które nie mają takich dobrych promocji.
anna46
wapniak
 
Posty: 140
Rejestracja: 2017-01-26, 14:04
Płeć: Kobieta


Wróć do Moda i uroda

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron