Kosmetyki na atopowe zapalenie skóry

Dobry wygląd poprawia naszą samoocenę oraz sprawia, że czujemy się lepiej. Dział ten będzie poświęcony kosmetykom, makijażowi, fryzurom oraz innym czynnikom, które sprawiają, że wyglądamy i czujemy się lepiej.

Kosmetyki na atopowe zapalenie skóry

Nieprzeczytany postautor: mariamaria » 2024-01-22, 15:41

Cześć, moja mama ma AZS na twarzy- pojawiają się jej czerwone plamki szczególnie na czole i na powiekach.
Przebadana na wszystko i stwierdzono tylko atopię
Zmiany nienawilżane i nienatłuszczane swędzą, zaczynają się łuszczyć.
Wiem, że każda z firm aptecznych ma swoją linię dla atopików, ale dajcie proszę znać, które dają rzeczywiście najfajniejsze efekty.
mariamaria
wapniak
 
Posty: 130
Rejestracja: 2017-02-01, 11:37

Re: Kosmetyki na atopowe zapalenie skóry

Nieprzeczytany postautor: anna46 » 2024-01-23, 09:40

mariamaria pisze:Cześć, moja mama ma AZS na twarzy- pojawiają się jej czerwone plamki szczególnie na czole i na powiekach.
Przebadana na wszystko i stwierdzono tylko atopię
Zmiany nienawilżane i nienatłuszczane swędzą, zaczynają się łuszczyć.
Wiem, że każda z firm aptecznych ma swoją linię dla atopików, ale dajcie proszę znać, które dają rzeczywiście najfajniejsze efekty.

Bioderma atoderm i la roche posay cicaplast, warto jest również zerknąć sobie na kosmetyki na azs w verdelove.pl . Kosmetyki są dostosowane do pielęgnacji skóry z problemem atopii.
Polecam również wziąć pod uwagę fakt, ze działanie kosmetyków jest uzależnione również od tego jak się je stosuje i czy stosuje się je regularnie. Bo regularność ma tutaj dużę znaczenie ;)

Ale mama powinna być zadowolona.
anna46
wapniak
 
Posty: 143
Rejestracja: 2017-01-26, 14:04
Płeć: Kobieta


Wróć do Moda i uroda

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Krem na atopowe zapalenie skóry

autor: mariamaria » 2023-02-09, 10:20

Odpowiedzi: 1

Odsłony: 224

2023-02-09, 11:41

autor: anna46 Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron