Strona 1 z 1

Konkursy, loterie - moje hobby

Nieprzeczytany post: 2014-10-26, 17:48
autor: zofia499
Zawsze lubiłam brać udział w różnorodnych loteriach. Parę lat temu udało mi się nawet trafić "piątkę" w lotto, kiedy sprawdzałam kupon o mało nie zemdlałam. Z kolei w lecie wygrałam na targu 3 kosze pełne warzyw i owoców. Jednak ostatnio udało mi się wygrać konsole do gier, co sprezentowałam wnukowi. Najlepsze jest to, że nie potrzeba dużego wkładu! Naprawdę niezła sprawa Podam wam link do tej loterii, mam nadzieję, że się wam poszczęści.

http://bonrabat.pl/rabat/odbierz-najnow ... -500gb-181

Myślę że warto spróbować :)

Pozdrawiam

Re: Konkursy, loterie - moje hobby

Nieprzeczytany post: 2015-07-01, 09:42
autor: omsitlub
Próbować zawsze warto :D

Re: Konkursy, loterie - moje hobby

Nieprzeczytany post: 2015-10-20, 14:59
autor: bajecz
Statystycznie jeśli wygrasz na loterii duże pieniądze to po 2 latach 70% osób jest w gorszej sytułacji niż przed wygraną :)

Re: Konkursy, loterie - moje hobby

Nieprzeczytany post: 2016-10-05, 16:09
autor: joskannia
Witam serdecznie,
To jest aktualne zaproszenie o charakterze społecznym. Liczę na to, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to może temat trochę z boku tematyki tego forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, z którą współpracuję zaprojektowała dla rodziców, nauczycieli i wychowawców bezpłatną edukacyjną symulacje biznesowo – zespołową, którą każdy może ściągnąć z tej strony: http://www.szkolenia-menedzerskie.pl/myjnionerzy - symulacja fajnie wzbogaca lekcje przedsiębiorczości, ale można też zorganizować rodzinne mistrzostwa.
Zapraszamy,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako spamu – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla wolontariuszy i działaczy społecznych.