Ból gardła nie do wytrzymania

Masz coś ciekawego do przekazania, podzielenia sie swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami? Może coś Ci dolega? A może szkodzisz sobie na zdrowiu jakimiś używkami? To jest właśnie dział dla Ciebie.

Ból gardła nie do wytrzymania

Nieprzeczytany postautor: mariamaria » 2018-09-26, 12:38

Od kilku dni boli mnie gardło. Ból jest dość mocny i daje mi się naprawdę we znaki. Nie wiem co mam począć czy iść do lekarza czy nie. Znacie może jakieś dobre sposoby lub środki na pozbycie się tego bólu? Z góry dziękuje za pomoc.
mariamaria
wapniak
 
Posty: 127
Rejestracja: 2017-02-01, 11:37

Re: Ból gardła nie do wytrzymania

Nieprzeczytany postautor: anna46 » 2018-09-26, 14:26

Polecam zajrzeć sobie do tego artykułu:
https://www.medme.pl/artykuly/domowe-sp ... 67336.html

Sa tutaj domowe sposoby na bol gardła i anginę. Co mi osobiscie najbardziej pomaga

Płukanie gardła wodą z solą. Przygotuj roztwór z jednej szklanki wody w temperaturze ciała z jedną łyżeczką soli. Niewielkimi łykami płucz gardło i jamę ustną do momentu gdy płukanka się skończy. Trzeba to powtarzac kilka razy dziennie
Czosnek
Nawadnianie organizmu
oraz odpoczynek

jeśli to nie pomoże to nie pozostaje Ci nic innego jak zapisanie sie do lekarza.
anna46
wapniak
 
Posty: 140
Rejestracja: 2017-01-26, 14:04
Płeć: Kobieta

Re: Ból gardła nie do wytrzymania

Nieprzeczytany postautor: zielonooka » 2018-11-30, 23:32

Mi najbardziej pomaga porost islandzki. A próbowałam wcześniej różnych tabletek, ale to daje najlepszy efekt: https://www.doz.pl/apteka/p131439-DOZ_P ... nia_30_szt.
Awatar użytkownika
zielonooka
wapniak
 
Posty: 83
Rejestracja: 2016-06-17, 15:21
Płeć: Kobieta

Re: Ból gardła nie do wytrzymania

Nieprzeczytany postautor: Asperger » 2019-01-31, 12:40

Będę sobie musiał zamówić na wypróbowanie, bo często mam ten problem, a z apteki i tak korzystam.
Asperger
wapniak
 
Posty: 49
Rejestracja: 2016-05-23, 10:05


Wróć do Zdrowie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron