Moczenie u dzieci

Masz coś ciekawego do przekazania, podzielenia sie swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami? Może coś Ci dolega? A może szkodzisz sobie na zdrowiu jakimiś używkami? To jest właśnie dział dla Ciebie.

Moczenie u dzieci

Nieprzeczytany postautor: Marusia » 2019-05-14, 06:53

Czy ktoś ma doświadczenia z takim tematem? Wnusia mojej siostry zaczęła się moczyć i to już chyba ze 3 tygodnie te mokre nocki trwają. Co może być przyczyną? Niby zdrowa, nie jest nerwowa, a jednak coś się dzieje w jej małym świecie.
Awatar użytkownika
Marusia
wapniak
 
Posty: 95
Rejestracja: 2013-12-03, 23:58

Re: Moczenie u dzieci

Nieprzeczytany postautor: zielonooka » 2019-05-23, 10:54

A dziecko w jakim wieku? No i czy to tak nagle się pojawiło? Na pewno warto się skonsultować z pediatrą, może to jakaś infekcja. Zajrzyj też na www.suchyporanek.pl, może znajdziesz tam jakieś rozwiązania.
Awatar użytkownika
zielonooka
wapniak
 
Posty: 84
Rejestracja: 2016-06-17, 15:21
Płeć: Kobieta

Re: Moczenie u dzieci

Nieprzeczytany postautor: Marusia » 2019-05-31, 15:43

Gabrysia ma 4 lata z tego co wiem, więc już taka większa dziewczynka. Pojawiło się nagle i nawet jak jej się zdarzy noc przespać, to w następną znowu to samo. Miałaś tego typu doświadczenia z dzieckiem? Na stronę zajrzę.
Awatar użytkownika
Marusia
wapniak
 
Posty: 95
Rejestracja: 2013-12-03, 23:58

Re: Moczenie u dzieci

Nieprzeczytany postautor: zielonooka » 2019-06-30, 00:33

Mój syn moczył się do 5, a nawet prawie 6 roku życia. Więc trochę się po lekarzach nabiegałam. Właśnie nasza pediatra nam poleciła suchy poranek. No ale robiliśmy badania i nic nie wykazywały, więc zaczęłam stosować alarm wybudzeniowy i to pomogło.
Awatar użytkownika
zielonooka
wapniak
 
Posty: 84
Rejestracja: 2016-06-17, 15:21
Płeć: Kobieta


Wróć do Zdrowie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron