Marihuana

Masz coś ciekawego do przekazania, podzielenia sie swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami? Może coś Ci dolega? A może szkodzisz sobie na zdrowiu jakimiś używkami? To jest właśnie dział dla Ciebie.

Marihuana

Nieprzeczytany postautor: lupina20 » 2009-03-18, 22:02

Jestem ciekawa jak to wygląda u was… Zdarzało się wam palić marihuanę? Jeśli tak to w jakich okolicznościach? Ja, gdy byłam jeszcze młodsza to pierwszy raz zapaliłam na koncercie, już nawet nie pamiętam jakiego zespołu, ale wcale nie było to przyjemne, poważnie zakręciło mi się w głowie i miałam dziwne zchizy. Dajmy na to, miałam wrażenie jakby moja ręka ważyła ze 100kg i dosłownie nie byłam w stanie jej podnieść! Na początku trochę tego żałowałam, ale jakoś tak wyszło, że przy jakiejś imprezie znajomi namówili mnie do tego jeszcze raz. Tym razem nie piłam alkoholu i było całkiem zabawnie, gdy kolega wychodził na balkon wyobraziłam sobie, że jesteśmy w samolocie, a on skacze ze spadochronem i tak się z tego uśmiałam, że aż ciężko powietrze było złapać:D Ciekawe wspomnienia, dlatego od czasu do czasu lubię sobie teraz zapalić, bo zawsze przychodzi od tego dobry humor. Najczęściej mam to od znajomego, a skąd on bierze wolę się nawet nie zastanawiać, w ogóle to jestem za pełną legalizacją marihuany w Polsce, bo takie zabawy w ciuciubabkę, jakie mamy teraz to śmiech na sali. W Holandii moralność jakoś nie legła całkowicie w gruzach, przestępczość narkotykowa wręcz jest tam minimalnie, ponieważ zwyczajnie wszelki przemyt i oszustwa nie mają sensu w miejscu, gdzie można spokojnie palić nie tylko marihuanę! Tymczasem, w Polsce kwitnie dealerstwo, a policja jest w tej kwestii absolutnie nieudolna. Dziwi mnie to wszystko przede wszystkim dlatego, że nie dostrzegam jakiejś większej szkodliwości marihuany niż na przykład alkoholu. Procent uzależnionych od alkoholu jest duży, zresztą to nasz narodowy kłopot, a jednak mimo to nikt nie zabrania pić alkoholu dorosłym – dlaczego nie może tak być z marihuaną? Pozornie temat ten jest interesujący dla młodych i buńczucznych, a ja chciałabym wiedzieć jakie zdanie mają starsi obywatele – no dalej, jesteście staroświeccy czy otwarci na taką formę rozrywki?:)
lupina20
wapniak
 
Posty: 6
Rejestracja: 2009-03-08, 22:33

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2009-03-18, 22:41

moze nie jestem staroswiecka,ale nie jestem za...poniewaz marihuana potrafi zniszczyc podobnie jak narkotyki ciezki typu heroina...czyli grupy A.Czy kiedys widzialas mlodych ludzi uzaleznionych od marihuany..../nadal wielu uwaza ,ze to jedynie trawka/Ten niwinny ;) poprawiacz nastroju niszczy nieodwracalnie mozg......i co Ty na to!!!!!Nie mowie o osobach ktore czasami/doslownie /siegaja po dymek ,lecz o osobach ktore pala regularnie....
Nie nie jestem zwolenniczka ,chociaz i ja wiele w zyciu widzialam.....i nigdy nikogo bym nie namawiala na te watpliwa przyjemnosc,ale Ty widze jestes dorosla i wolna wola!!!!
Niczym sie nie rozni od alkoholu....takze niszczy....nie tylko tego kto pali ,ale i jego otoczenie...
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: jo-anna » 2009-03-18, 23:59

jutro tu wejde
spokoju, radości
uśmiechu, miłości
i aby codziennie z rana
była przy tobie
osoba kochana
Awatar użytkownika
jo-anna
wapniak
 
Posty: 240
Rejestracja: 2007-06-16, 17:55

Nieprzeczytany postautor: alak » 2009-03-19, 00:48

Mój syn twierdzi, ze marihuana nie uzależnia. Tak go uczono w angielskiej szkole. Podobno tu jest legalna, pod warunkiem, że pali sie ją w domu. No cóż, co kraj to obyczaj. Mój syn jakoś nie wykazuje chęci spróbowania tego specyfiku. Zresztą nie raz rozmawiamy na tematy narkotyków i podobne. Jak miałby spróbować, to też niech próbuje ze mną :C: Wychodzę z założenia, że jak ma z kimś rozmawiać niech to będę ja. Nie widać, wiec aby wykazywał niechęć do zadawania mi pytań. Czy ja mu będę na coś pozwalać czy nie...i tak zrobi co będzie uważał według niego za słuszne. Osobiście uważam, że wszelkie zakazy wywierają skutek odwrotny, zgodnie z zasadą, że owoc zakazany lepiej smakuję. Ale to też zależy od osoby. Jedna zakazanego nie spróbuje choćby nie wiem jakby był kuszący dla innych, inna sięga właśnie za to co zakazane. Dla mnie to jednak głupota, ale to moje zdanie.
Awatar użytkownika
alak
wapniak
 
Posty: 3350
Rejestracja: 2008-04-16, 22:47
Lokalizacja: UK
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: cela » 2009-03-19, 02:38

Jestem przeciwna wszelkim nałogom.
Odmienne stany świadomości, zakłamana rzeczywistość, z czym to jest takie ciekawe? Jesteśmy niedowartościowani? Mamy kompleksy? Szukamy sztucznych podniet? Brakuje nam naturalnej adrenaliny? Nie potrafimy ciekawie spędzać czasu? Życie wydaje nam się szare i bez sensu?
A przede wszystkim: chce być wolna i nie pozwolę, aby nikt, ani nic decydowało, co mam robić. Dlatego również nie palę papierosów. Nie chcę, żeby papieros był silniejszy i zmuszał mnie do kupowania go. Znam dużo przyjemniejsze zakupy ;)
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie !!!!!!!
Awatar użytkownika
cela
wapniak
 
Posty: 5634
Rejestracja: 2008-04-16, 18:30
Lokalizacja: Liverpool
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2009-03-19, 09:36

zadne nalogi dobre nie sa-takie jest moje zdanie :-D
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2009-03-19, 12:20

No cóż, przeszła mi koło nosa taka świetna rozrywka!! %-) Wystarczy mi jednak Twój opis doznań , żeby stwierdzić, że nie muszę się najarać, by sobie wyobrazić, że lecę samolotem, a kolega skacze nawet bez spadochronu!!!
Jestem przeciw!! :k:
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: jo-anna » 2009-03-19, 23:49

Kiedyś w szpitalu z powdu bólu i kilkudniowej bezsenności podano mi narkotyk w zastrzyku w odpowiedniej dawce, nie wiem jaki. Nie kazali mi wstawać i rzeczywiście za chwilę był odlot, to było bardzo przyjemne, miałam po tym zastrzyku usnąć i spać całą noc, ale w tym amoku wmówiłam sobie że jak usnę to się nie obudzę i siłą woli zmuszałam się żeby nie usnąć - kolejna noc nie przespana.
spokoju, radości
uśmiechu, miłości
i aby codziennie z rana
była przy tobie
osoba kochana
Awatar użytkownika
jo-anna
wapniak
 
Posty: 240
Rejestracja: 2007-06-16, 17:55

Nieprzeczytany postautor: cela » 2009-03-20, 08:30

Ale dobrze, że przynajmniej Cie już nie czułaś bólu :k: Zawsze coś ;)
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie !!!!!!!
Awatar użytkownika
cela
wapniak
 
Posty: 5634
Rejestracja: 2008-04-16, 18:30
Lokalizacja: Liverpool
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: annab » 2009-03-20, 18:26

cela pisze:Jestem przeciwna wszelkim nałogom.
Odmienne stany świadomości, zakłamana rzeczywistość, z czym to jest takie ciekawe? Jesteśmy niedowartościowani? Mamy kompleksy? Szukamy sztucznych podniet? Brakuje nam naturalnej adrenaliny? Nie potrafimy ciekawie spędzać czasu? Życie wydaje nam się szare i bez sensu?
A przede wszystkim: chce być wolna i nie pozwolę, aby nikt, ani nic decydowało, co mam robić. Dlatego również nie palę papierosów. Nie chcę, żeby papieros był silniejszy i zmuszał mnie do kupowania go. Znam dużo przyjemniejsze zakupy ;)



znam inne metody wprowadzania się w odmienne stany świadomości
a jak się śmieje to lubię wiedzieć z czego jestem przeciw ale wolna wola i nie uważam się za staroświecką raczej za zdecydowanie nowoczesną :jupii:
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2009-03-20, 20:59

czyli jednoglosnie wolimy inne odloty :k:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: jo-anna » 2009-03-20, 23:29

jak odlot to w ramionach kochanego mężczyzny :przytula:
spokoju, radości
uśmiechu, miłości
i aby codziennie z rana
była przy tobie
osoba kochana
Awatar użytkownika
jo-anna
wapniak
 
Posty: 240
Rejestracja: 2007-06-16, 17:55

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2009-03-20, 23:32

:k: :k: :k:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: cela » 2009-03-21, 00:46

znowu ten seks :-D
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie !!!!!!!
Awatar użytkownika
cela
wapniak
 
Posty: 5634
Rejestracja: 2008-04-16, 18:30
Lokalizacja: Liverpool
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: annab » 2009-03-21, 08:27

całkiem miły odmienny stan świadomości
podobno nawet oświecenie można zdobyć :-D
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Następna

Wróć do Zdrowie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron