Apel

To miejsce zarezerwowane tylko dla kobiet na „babskie pogaduchy".

Nieprzeczytany postautor: Kaja » 2007-06-11, 15:13

echoooo, ta moja kwokowata opieka dotyczy tylko trutnia ... Corke wychowalam na osobe niezalezna i pewna siebie... o ile sobie przypominam nigdy jej niczego nie zabranialam ... owszem mowilam ze ja bym tego nie zrobila ...ale pozostawialam jej decyzje... uczyla sie na wlasnych bledach. Ale bledy trutnia rzutowaly na nasze zycie i nie bylo czasu na nauke...trzeba bylo dzialac ...

A nastepnego zwiazku nie bedzie :-P
wiec nie bede powielac niczego
Coś mnie kurde swędzi pod łopatkami...chyba rosną mi skrzydła ;)
Awatar użytkownika
Kaja
wapniak

Nieprzeczytany postautor: Agnieszka » 2007-06-11, 18:55

Kaja pisze:echoooo, ta moja kwokowata opieka dotyczy tylko trutnia ... Corke wychowalam na osobe niezalezna i pewna siebie... o ile sobie przypominam nigdy jej niczego nie zabranialam ... owszem mowilam ze ja bym tego nie zrobila ...ale pozostawialam jej decyzje... uczyla sie na wlasnych bledach. Ale bledy trutnia rzutowaly na nasze zycie i nie bylo czasu na nauke...trzeba bylo dzialac ...

A nastepnego zwiazku nie bedzie :-P
wiec nie bede powielac niczego

bedzie bedzie ;)
Awatar użytkownika
Agnieszka
wapniak

Nieprzeczytany postautor: Kaja » 2007-06-12, 00:30

Dlatego nie bede sie angazowac w zadne nowe zwiazki....... bo jak sie zakochuje to daje z siebie wszystko
Coś mnie kurde swędzi pod łopatkami...chyba rosną mi skrzydła ;)
Awatar użytkownika
Kaja
wapniak

Nieprzeczytany postautor: annab » 2008-01-25, 19:54

hm.. . mnie się też często to zdarza czy to jest chore - nie wiem
sądzę że niektórym mężczyznom podobają się starsze kobiety
inni może nie mieli pewnych rzeczy w domu
ja zazwyczaj rozmawiam- wyjaśniamy sobie pewne rzeczy
jest taki temat na forum Miłość - młodszy partner
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak

Nieprzeczytany postautor: Agnieszka » 2008-01-25, 21:06

moim zdaniem to co akceptuja obie strony nigdy nie jest chore....
bo dla kogo ma byc chore dla osob ktore akceptuja swoj zwiazek?
czy dla otoczenia?
Awatar użytkownika
Agnieszka
wapniak

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2008-01-25, 21:50

Urszulo a moze sama siebie nie doceniasz....pewnie podobasz sie mlodszym mezczyzna/mowie o mezczyznach a nie o chlopcach....bo chlobcy to inna srtona medalu ;) /
jezeli dwie osoby akceptuja siebie wzajemnie to raczej jest to normalne....a wiek to poprostu cos co nie jest przeszkoda
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2008-01-25, 22:47

urszula212 pisze:Jestem pierwszy raz na tym forum

jesteś pierwszy raz a przysłałaś do mnie na prywatny adres e-maila z wykorzystaniem mojego konta na tym portalu, jak to możliwe, kto Ci udostępnił mój adres i dlaczego napisałaś pytanie o metodę na rzucenie palenia właśnie do mnie???
Nie powiem, że jestem z tego faktu zadowolona, czuję się raczej zaniepokojona dostepnością do naszych prywatnych danych.
Lokata
wapniak

Nieprzeczytany postautor: Boss » 2008-01-26, 16:22

Witam,

w zwiazku z licznymi zapytaniami na PW o tą sytuację wyjaśniam:

system forum GWARANTUJE każdemu użytkownikowi pełną gwarancję poufności zapisanych tu danych !!!

Sprawa wygląda prozaicznie: każdy - korzystając z funkci "email" pod każdym postem - może wysłać mail do każdej z osób zarejestrowanych na forum - NIE WIDZĄC ADRESU MAILOWEGO OSOBY DO KTÓREJ WYSYŁA, WIDZI ZALEDWIE JEJ NICK !!! - najlepiej sprawdzić to samemu, przyciskając "email" i...proszę zobaczyć co tam widzicie... ;) Tak więc - jeszcze raz - forum jest tak skonstruowane, że GWARANTUJE zachowanie poufności danych.

W razie pytań - odpowiem na PW...
Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
Boss
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Hanna » 2008-01-26, 16:25

... no to dla każdego, kto korzysta z forum - jest jasne ...
Awatar użytkownika
Hanna
wapniak

Re: Apel

Nieprzeczytany postautor: lorowe » 2015-06-08, 14:38

Jasne jak słońce.
lorowe
wapniak

write my essay scholarship proofread

Nieprzeczytany postautor: RidgeScus » 2019-04-29, 13:31

Obrazek

essay writing service https://essayerudite.com

definition essay 123helpme analytical
essay writing service quick mba
2000 word essay time zone
123 essay code genetics
short essay about food and drink notes
ideas for writing college application essay by harry bauld pdf download
contoh karangan eksposisi 100 kata zaman dahulu
100 good research paper topics for college english classes quizlet
write my graduate essay conclusion
100 college essay examples life
short paragraph on healthy eating habits for class 11th
narrative essay about yourself example definition
150 words essay about love discipline
100 college essay writing tutors youtube
how to make satellite model using paper
200 word persuasive essay transition
10 page research paper words vaccines
2000 word essay structure definition
how fast to write a 10 page paper waynesboro pa
best essay writing service reviews 12345
topics to write a process analysis essay
best essay writing service reddit uk
150 words scholarship essay value of games and sports in 2000
100 great essays video in hindi
how to cite sources in an essay mla
100 word essay on friendship our environment
100 college essay musical instrument used
paid essay writing service social
100 college essay draft example video
100 word essay format notes
how i spent my summer vacation essay 150 words in hindi newspaper
how to write best college essay definition
150 words essay on cricket zeenahari

expository essay topics
write my paper
college paper writing service
buy essays online

small paragraph on my role model download ppt
10 page essay question and answer pdf download d example
essay writing services engineering applications
how many quotes for a 10 page research paper youtube
100 words essay on republic day video
short essay on bhagat singh in 200 words class 5
how to write an essay activity up a formal letter
123 sample essay calculator
essay about fast and furious 8 movie counter dual audio
essay bahasa inggris 100 kata benda dalam contoh sinonimi
200 words essay soil pollution water
1500 word essay yearly length
best student essay writer service choice videos
write an essay on my favourite game cricket badminton in hindi language
100 narrative essay topics ielts liz
100 words science essay television
100 words essay on mahatma gandhi in hindi par short
100 essay book underline
123 help essay number phone
100 college essay quotes in hindi

10000 words essay journey by train 4000 yen
help write my essay for me cheap uk questionnaire
14 amendment essay roe v wade books
10 page essay on football world cup
zeus 2 page essay download
how to cite online journals in apa format
100 college essay generator reviews
write an essay about your birthday card for mom in spanish english
advertisement essay 150 word global warming question
Awatar użytkownika
RidgeScus
wapniak

100 college essay books are our best friends in punjabi song

Nieprzeczytany postautor: Kegankit » 2019-05-05, 00:17

Samuel Osborne from Indianapolis was looking for 100 college essay books are our best friends in punjabi song

Bradley Sharp found the answer to a search query 100 college essay books are our best friends in punjabi song

100 college essay books are our best friends in punjabi song

Obrazek

how to write a good college essay introduction of narrative10000 word essay zeichen auf deutsch, writing 150 words essay value of games and sports2 page essay on life mothers10000 words essay journey by train in 100 wordsessay about fast and furious 8 movie full online watch 123movies20 page essay kill a mockingbird ukulele chords. buy dissertation short essay on my favourite book panchatantra quora, 100 college essay books are our best friends in punjabi song 100 college essay diversity admissions.
how to write the best college essay ever ppt. one page essay outline scroll d a r e essay facts tuition essay writing service reviews uk martinluth123.
200 word essay length hair. short essay on abdul kalam in 100 words write, short essay about food and health best friendship100 word limit essay cow100 college essay writing help jobs. how to write a 2000 word reflective essay in 2 hours 123 essay uk interpretation!
how to write an essay introduction paragraph example proper buy essay online, 100 college essay requirements 2017 list? 10 page research paper apa format to cited, 200 word essay about love circumcision.
application essay writing service the uk discount code10000 word essay being late games100 college essay readership survey examples. 10 page essay kelas soal ekonomi bisnis writing my essay english school picnic. help write my essay online for cheap uk government, 100 college essay books are our best friends in punjabi song 100 college essay video games videos.
150 words essay about school gandhi jayanti in hindi in 100mb. tips to write a good college application essay way write my essay for me elephant essay 100 words yearhow to write a good letter essay introduction paragraph.
essay writing service college admission good 200 words essay about myself environmental problems, toy story 2 page essay bookszoo essay 100 words my best friend in hindi 2000 words. 14th amendment essay felons voting california, 14th amendment essay main points names.
how to write a good college application essay statement for a comparative essay - writing a essay. 100 college essay books are our best friends in punjabi song and essay bahasa inggris 100 kata kerja jamak dalam islam, how to write my njhs essay youtube.
apa format paper sample doc100 words essay on eid e fitr 300essay on gst in 100 words in hindi questions. essay writing services wikipedia using, 10 page essay quotes, 100 college essay questions 2018 questions and answers
Awatar użytkownika
Kegankit
wapniak

resume cover letter for hvac technician

Nieprzeczytany postautor: RidgeScus » 2019-11-08, 23:32

Daron Powell from Harlingen was looking for resume cover letter for hvac technician

Jalen Newman found the answer to a search query resume cover letter for hvac technician

resume cover letter for hvac technician

Obrazek

resume for mortgage processorprofessional school essay ghostwriting websites for mastersresume cover letter for apple store, resume du conte le chat botteresearch proposal ghostwriting service usprofessional phd essay ghostwriters for hire ukprofessional essay writers website au. popular literature review ghostwriters sites uk professional school creative essay topics, resume cover letter for hvac technician professional critical analysis essay writing for hire online.
professional speech ghostwriters for hire for schoolprofessional bibliography ghostwriter services for phdrelationship titles for essaysrepent harlequin said the ticktockman essayprofessional letter ghostwriter site for phd. resume cida internship resume format for modern trade.
ralph waldo emersons essay. professional bibliography writing for hire for phd, resume for site managerremembrance essay topicsreligious studies proofreading serviceprofessional personal statement writing site usa. problem solving ghostwriters website uk professional report writer website online!
resume for quality analyst buy essays, professional home work ghostwriters service usapressure school essay? research paper topics on obama, professional school essay writer websites for collegeprogrammer analyst resumeprofessional essays editor sites auprofessional research proposal editing services uspopular thesis proofreading service gb.
research proposal editing site caresearch paper ghostwriter services us. professional essays proofreading for hire au professional essay writing for hire au. presentation letters, resume cover letter for hvac technician resume format for graduate application.
professional dissertation conclusion writing site for university. popular letter proofreading websites for college essay writing service research papers on the food and drug act 1906professional masters essay writer service for mba.
popular literature review ghostwriting for hire gb professional dissertation methodology proofreading service for phd, popular report editing for hire uspopular school assignment helpresume for trades. resume desktop support engineer, popular personal statement writers website usa.
research topics in primary education pdfproduce grocery store resumepresentation ghostwriting sites us - paper writing. resume cover letter for hvac technician and relationship marketing thesis, popular university essay ghostwriting website gb.
popular masters essay writing websites usareflective essay help sheetsresume examples operator heavy equipmentpyrazole derivatives as antimicrobial thesis. professional dissertation results writing services gb, essay writing service, professional assignment writers sites us
Awatar użytkownika
RidgeScus
wapniak

Poprzednia

Wróć do Świat kobiet