Z okacjii Urodzin zycze Wam:
ciepla,milosci...
sprawdzonych przyjazni...
dalekich podrozy i wspanialych przezyc...
SUPER SAMOCHODU!!!!!
PIENIEDZY JAK LODU...co szczescia moze nie daja,ale znacznie zycie ulatwiaja!!!!
100 LAT
[shadow=red][/shadow]Bo życie zaczyna się po 40-ce!
[shadow=red][/shadow]
Wprawdzie złożyłam już życzenia dla Grzesia w innym temacie, ale od przybytku głowa nie boli, więc raz jeszcze wszystkiego najlepszego. A Tobie Bossie rekordu Guinessa w długości trwania forum i ilości postów.| Podobne tematy | Statystyki | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Zyczenia dla Lwowautor: Grazia.K » 2007-08-10, 23:42 |
Odpowiedzi: 5 Odsłony: 4627 |
2007-10-28, 22:47 autor: Grazia.K |
|
DLA LWOW!!!!1, 2autor: Grazia.K » 2010-08-13, 10:31 |
Odpowiedzi: 20 Odsłony: 8942 |
2010-08-23, 20:46 autor: Grazia.K |
|
Życzenia dla Bossaautor: Grazia.K » 2008-08-11, 23:57 |
Odpowiedzi: 8 Odsłony: 6391 |
2011-08-12, 17:07 autor: alak |
|
Życzenia dla barbarelki60autor: basiula » 2007-10-30, 19:29 |
Odpowiedzi: 9 Odsłony: 2893 |
2007-10-31, 21:50 autor: Boss |
|
życzenia dla Pitpiteraautor: Lidusia » 2008-07-04, 16:30 |
Odpowiedzi: 8 Odsłony: 2580 |
2008-07-05, 01:03 autor: Grazia.K |
|
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość